Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

selam sevgigülü düşük bi ihtimalde olsa evet kalabilirsin.şimdi gebelik testleride çok gelişmiş.adetini beklemeden ilişkiye girdikten 5gün sonra öğrene biliyosun.hadi hayırlısı

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye

hayır kalınmaz çünkü yumurtlama döngüsü var ve ovülasyon süreci bazı kadınlarda 10 gün bazılarında ise 14 gündür sağlıklı bir erkek kadın ilişkisinde 14. gün muhakkak yumurtlama gerçekleşir ve hamilelik oluşur . bunun için adet başlangıç gününden itibaren saymak gereklidir.

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye

bencede adetten hemen sonra hamile kalınmaz.herseyin bir süreci vardır.makina mı bu :) o zaman biz boşuna uğraşmışız ovulasyon gününü denk getirebilmek için :)

AYŞEDEN bunu beğendi.
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Goncacım sana katılıyorum ama bazı bayanlar erken yumurtluyooo bazılarıda gec yumurtası catlıyooo ben buna inanırım

gonca 16 bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kafam karısık

kafayı yemek uzereyım ben adetım gecıktı bu ay 17 sınde gelecegıne 22 sınde geldı ondan once mıde bulantısı ıstahsızlık tıksınme vardı ama adet oldum normalde 8 gun suren adetım bu sefer 4 gun surdu ve rengı ıllk 2 gun koyu ve acık renk karısıktı 3 gun pembemsı oldu 4 uncu gun kahverengı 5 ıncı gun hıc bır sey yoktu altıncı gun leke seklınde kan geldı sebebı ne olabılır anlamadım ama mıde bulantım devam edıyor bana yardımcı oluuunnn

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar benimde adetim 6 kasımda bitti.. bitiminden sonraki günlerde ilişkiye girdim eşimle acaba bende hamile kalmışmıyımdır...ne dersiniz???

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merve

ya biz eşimle adetden sonra 2 günde bir 2 haftadır ilişkiye giriyoruz sabah bulantım oluyor ve arada kasığım ağrıyo lütfen cevap verirmisinzzzzzzz :(

8. olblır htta regle bır gun kla bıle hamıle kalabılırsınız nezaman yumurtlayacagınız bellı olmaz onu ıyı ogrenın

9. eslanda

eslanda Forum Okuru

adetım bıttı ılskıye gırdık esımle 15 gun oldu kan testı yaptırsam cıkarmı acaba bebek olu olmadıgı??????

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetten hemen sonra hamile kalma olasılıgı oldukca yuksek benımde oyle oldu

11. ayise

ayise Forum Okuru

adetinizin ustune 14gun eklersenis hamile kalmariski yuksekmi

12. modelll

modelll Forum Okuru

18 yaşındayım adet günümden 3 gün sonra sevgilimle ilişkiye girdim ve girdikten 2 gün sonraa çok az bi damla kahverengi kan geldi bi sorun olabilirmi.

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek

peki doktor 6 ay bekleyin söylüyor hemen kamile kalırsınız çünkü rahim duzelsin diye

14. zeliha sarsılmaz

zeliha sarsılmaz Forum Okuru

15. hazal peri

hazal peri Forum Okuru

mrb benim adetim her ay 6 gün öne atıyo ve 3 gün sürüyo ve adet bitiminden 2 gün sonra ilişkiye korunmasız girdik şimdi hamile kalmış olabilirmiyim yani 25 günde bir adet görüyorum anlamadım hesaplamadan

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  4. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  5. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adet bittikten sonra ilişkiye girince kan gelmesi

,
  2. adetten sonra kahverengi akıntı hamilelik belirtisimi

,
  3. adet bittikten sonra gelen kahverengi akıntı hamilelik

,
  4. adetten sonra iliskiye girince kan gelmesi,
  5. kahverengi akıntı hamilelik belirtisimi,
  6. adet bittikten sonra kan gelmesi,
  7. adet bitip iliskiye girdikten sonra leke gelmesi,