Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Konu, 'gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. ben 1 haftalık evliyim düğünmüz oldu 2 gün sonra adet oldum adetimin bittiği günde birlikte olduk sizce hamil kalırmıyım
  2. ben eşimle ilişkiye girdim içime boşalmadı fakat ben spermini avucuma alıp içime koyup ayaklarımı kaldırdım hamile kalmam mümkünmü
  3. Lütfen yardımcı olun.

Sevgilimle bir birliktelik yaşadık ama sürtünme gibi bişiy sadece organlarımız bir birine deydi ben kendimi çektm boşalma esnasında oraya deymedi ama boşalmadan gelen o zevk suyu denenşey oraya değdi. Kız arkadaşımın adeti pazar günü bitti biz salı günü öğlen yaptık bu işi lütfen birisi tam bir bilgi versin psikolojimiz fena bozuldu kaç gündür :/
  4. hiçbir bilgim yok ama allah tüm anne olak istiyenlerin kucaklarına bebişlerini nasip inşallah içi sırada bana inşall
    ah amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih
  5. arkadaşım adetten 13 gün sonra 2 veya 3 gün ilişkiye girersen gebe kalabilirsin
  6. slm arkadaslar ben 1 yildir adet olmadim simdi oldum sizce adetten sonra hamile kalabilirmiyim
  7. bu kişinin yumurtlama dönemine bağlı birşey.bazıları için adet sonu ile bir sonraki adet tarihi arasında 15 gün olur.bu dönem aslında en çok hamile kalınan dönem olması gerek. örneğin ben adet olduktan hemen sonra hamile kaldım
  8. canım tam olarak anlayamadım 1 yıl boyunca hiç mi adet olmadın ?
  9. evet canim hormonlarim bozuktu simdi ise ilacla adet oldum ama adetim bittikten sonra hamile kalabilirmiyim acaba cok istiyorum allahim insallah verir:(
  10. evet bende adetinden hemen sonra ilişkiye giripte hamile kalan tanıyorum.hatta bir rivayete göre adetin bitiminden sonraki ilk 5 gün içinde kalırsan erkek olurmuş:))
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adet kesildikten sonra hamile kalınır mı

,
  2. akıntıyla hamile kalınırmı

,
  3. adetim bitti ama akıntım var

,
  4. adetten hemen sonra kahverengi akıntı,
  5. adetten hemen sonra akıntı,
  6. adetim bittikden 3gun sonra ilişkiye girdim hamile kalabilirmiyim,