Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. sevgigulu

sevgigulu New Member

slm arkadaslar ben 1 yildir adet olmadim simdi oldum sizce adetten sonra hamile kalabilirmiyim

2. özlem_23

özlem_23 New Member

bu kişinin yumurtlama dönemine bağlı birşey.bazıları için adet sonu ile bir sonraki adet tarihi arasında 15 gün olur.bu dönem aslında en çok hamile kalınan dönem olması gerek. örneğin ben adet olduktan hemen sonra hamile kaldım

3. seda88

seda88 Active Member

canım tam olarak anlayamadım 1 yıl boyunca hiç mi adet olmadın ?

4. sevgigulu

sevgigulu New Member

evet canim hormonlarim bozuktu simdi ise ilacla adet oldum ama adetim bittikten sonra hamile kalabilirmiyim acaba cok istiyorum allahim insallah verir:(

5. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

evet bende adetinden hemen sonra ilişkiye giripte hamile kalan tanıyorum.hatta bir rivayete göre adetin bitiminden sonraki ilk 5 gün içinde kalırsan erkek olurmuş:))

özlem_23 bunu beğendi.
Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

[B]Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı [/B] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/adet-194.jpg[/IMG] Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi...
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  4. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler [ATTACH=full]10535[/ATTACH] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Melekler mekanı.com[/COLOR][/SIZE]'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce...
  5. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

Sayfayı Paylaş