Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. Tly pmk

Tly pmk Hamiş Melek

Bende adetimden bitiminden sonra iliskiye girdim duzenli suan adet olmam lazimdi bir kac gun gecti ve kasik ve bel agrisi cekiyorum adet olacakmis gibi hisediyorum kasik ve bel agrisi yasayan oldumu belirtilerde varmi?

2. Defnejooy

Defnejooy Forum Okuru

Bi test yap bence :) hadi hayırlısı..

Tly pmk bunu beğendi.
  3. Tly pmk

Tly pmk Hamiş Melek

Test yaptim pozitif ama hala doktora gitmedim:)

4. Defnejooy

Defnejooy Forum Okuru

Hmm döllenme olmustur o halde :) gebe kalınsa dahi adet sancısı yaşıyomuş insan

5. Tly pmk

Tly pmk Hamiş Melek

Biliyorum valla bugün 11 gün oldu adetin gecikmeli haftaya doktora gidecek hayırlısı kaşık ağrım bitti şükür bel ağrım var sadece

6. Kurucakuruca

Kurucakuruca Forum Okuru

Yazılan tüm yazıları okudum. arkadaşlar periyot döneminde ilişkiye girmek ne demek anlayamadım bunun bir zamanı var adet bitimidir. Bu konuda doktorlarınız sizleri uyarmıyor mu sakıncalarını anlatmıyor mu? Herkes ilişkiye girdiği günü yazmış hamilemiyim diye de sormuş hiç bir teşhiş anlatılarak konulmaz .ovulasyon dönemlerinde hamile kalma olasılığı diğer günlere göre yüksektir. Ancak bu diğer günler hamile kalınmaz anlamına gelmez .örneğin atın 20 şinde adet olan nir bayan bu tarihin üzerine 14 gün ekleyerek ovulasyon tarihini bula bilir Buda bir aonraki ayın 4 düne tekabül eder (ay 30 çekiyorsa, eğer 31 çekiyorsa ayın 5 ne tekabül eder) bu tarihlerde bir hafta boyunca yani ayın 10 ile 14 üne kadar gün aşırı veya 3 günde bir birlikte olursanız hamilelik olasılığınız artar .her gün ilişkiye girmek erkeğin sperm kalitesini yoğunluğunu düşüreceğinden 2-3 günde bir ilişki uygundur. Ayrıca sperm kadın Rahminde 3 gün yaşamaktadır bu nedenle ayın 4 ünde dün ilişki yaşadınız ancak ayın 6 aında yumurtladınız hamile kalırsınız Çünki sperm hala aktiftir. Hamile ihtimaliniz için lütfen eczanelerde her türlü test satılıyor yumurtlama tarihine gösteren testler dahi var .buraya yazıp buradan cevap beklemek mantıklı değil hamileliğinizin yada kalma ihtimalinizi bu testlerle erkenden öğrene biliyorsunuz .saygılar

7. hamideeeeeeeeeee

hamideeeeeeeeeee Forum Okuru

Merhaba Ben bu steye bayildim cok guzelmis okudum hepsini:leylek

8. Defnejooy

Defnejooy Forum Okuru

Kızlar, adet bitiminden iki qün sonrası hamile kalınır mı ? :)

9. Defnejooy

Defnejooy Forum Okuru

Hadi hayırlı haberini bekliyrm cnm inş :)

10. bebiş istiorum

bebiş istiorum Forum Okuru

Arkadaşlar bütün bu yazılan belirtiler psikolojik kendimizi hamile gibi hissediyoruz olmayınca da hüsrana uğruyoruz ilk önce relax bende çok kafaya takıyodum adet düzenim bozulmuştu 4 aydır koyverdim artık belirti felan aramıyorum şimdi adetim düzene girdi şimdide hamile kalmayı bekliyorum 5 yıl oldu hala gelen yok Allah bütün isteyenlere hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah iyi akşamlar :)

11. hulya alus

hulya alus Forum Okuru

Yaklasik 4 eylulde ay basim vardi,
    10 gun once cinsel iliski yasadim emin degiliz ama zevk suyu az miktarda kacmis olabilir.
    Hamile kalma olasiligim varmi ?
    Lutfen cvp yazarmisiniz !!

12. ...

... Forum Okuru

13. zehra köseoğlu

zehra köseoğlu Forum Okuru

Arkadaşlar ben 1,5 aylık evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz 20 ekimde adet oldum 4 gün sürdü adetim bittikten 1 gün sonra ilişkiye girdik sizce hamile kalabilirmiyim ?

14. Tly pmk

Tly pmk Hamiş Melek

allh nasip ederse neden olmasin ben adetigimin bitigi gun iliskiye girdim hamile kaldim sukyr

15. MCasksin

MCasksin Hamiş Melek

Bende adetim bittigi gun iliskiye girdim insallah olur yaaa:(

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  4. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  5. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  6. doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
  7. düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  8. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  9. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z
  10. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. regliden sonraki bel agrısı