gebe
  1. ziyaretçimrt

ziyaretçimrt Forum Okuru

adetten önce gebelik testi

Konu, 'Kadınlar' kısmında ziyaretçimrt tarafından paylaşıldı.

Adetime 5 gün kala test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı sizce doğrumudur hamilemiyim yani şimdi adetime 3 gün kaldı çok sabırsızlanıyorum

2. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    silik çizgi gebelik var demekdir sabah il idrarda tekrar dene hayırlı olsunn;)

bebekdelisi77* bunu beğendi.
  3. BOYKAM

BOYKAM Forum Okuru

ADETTEN 3 GÜN ÖNCE BELLİ OLUYOR YADA KESİN OLSUN DERSEN ADET OLUCAGIN GUNDE BELLİ OLUYOR. BEN HİÇ ADET GEÇİKMESİNİ BEKLEMEDİM. 4 GEBELİK YAŞADIM HEPSİNİDE İDRARDA ÖĞRENDİM.

bebekdelisi77* bunu beğendi.
adetten önce gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  2. Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

hamile olduğumu en erken ne zaman öğrenirim,predictor early gebelik testi,en erken gebelik testi,predictor early gebelik testi nasıl kullanılır,predictor early gebelik testi hakkında bilgiler Predictor® EARLY hamile bir kadının idrarında bulunan hCG (insan koryonik gonadotropin) gebelik hormonunun miktarını ölçer. √ Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5 mIU/ml'nin...
  3. Adetliyken gebelik testi yapılırmı?

Adetliyken gebelik testi yapılırmı?

Öncelikle belirtelimki en erken ve doğru gebelik sonucunu beklenen menste en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olunca alabilirsiniz.Her ne adar hassas testlerde çıkar densede geç döllenme gibi durumlarda testin bozuk olduğu göz önüne alındığında net sonucu alamazsınız.Ayrıca belirtelimki mens gecikmesi olmadan adete 1 hafta kala mide bulantısı baş dönmesi,yorgunluk gibi belirtileri olup acaba...
  4. Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Gebelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtasının döllenmesi olayıdır. İlk 8 hafta döllenen yumurtaya embriyo, sonrasında ise fetüs adı verilir. Embriyonun oluşması, rahime ilerlemesi ve test sonuçlarında çıkması ise belli süreçlere bağlıdır. Yani örneğin, yumurtlama gününüzde veya yakınlarında hamilelik ihtimali olan ilişkiye girdiniz o testin doğru sonuç vermesi için 15 gün kadar...
  5. Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Adetliyken gebelik testi yapılırmı ?

Hamile kalmak isteyen, yada hamile kalmaktan korkan bayanlar tarafın dan, sayfamıza sıklıkla adet dönemin de test yapılırmı , adet dönemin de test yaparsam doğru sonuç alırmıyım diye sorular almaktayız. Biz de merak edilen , bu sorular dan ötürü ; Adet dönemin de yapılan gebelik testleri ile ilgili bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ile ilgili ayrıntalara ---> Gebelik Testi...

Sayfayı Paylaş