gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

adı aşk olsun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adı aşk olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adını aşk koydum senin....

adını aşk koydum senin....

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını...
  2. Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

' Aşk, hisset şimdi beni [yüregimi].. Dinle şimdi bu yürekten sana dökülen sözleri [Oku]. Cümlelerimi, süslü sözcüklerin arasina sokuşturmadan yaziyorum seni, içimden sadece içimden gelen cümlelerle. Seni çok seviyorum ' Aşk ! .. Senin adin 'Aşk olsun ! Benim adim 'Hasret .. Hayat neymiş ? Gülmek .. ? Sevmek neymiş ? Benim Cevabini bilmedigim sorularim seninle cevap buldu ' Aşk.. Her...
  3. Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... Peki soyadın ? Adım aşk der gibi bakıyorsun, soyadın ne? Hangi zamanda edilen bir duaya karşılık geldin? Artık şarkılardan fal tutmuyordum ve kimse için söylenecek bestem kalmamıştı, O yüzden mi buradasın? Adın Aşk, Soyadın Ne? Aşkın kendisiymişsin gibi yürüyorsun yollarda, tafran da bundan olmalı. İnandırabilecek misin kalbimi? Sevda dediğin vurgunları önceden çok yedim ben,...

Sayfayı Paylaş