gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

adı aşk olsun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adı aşk olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

' Aşk, hisset şimdi beni [yüregimi].. Dinle şimdi bu yürekten sana dökülen sözleri [Oku]. Cümlelerimi, süslü sözcüklerin arasina sokuşturmadan yaziyorum seni, içimden sadece içimden gelen cümlelerle. Seni çok seviyorum ' Aşk ! .. Senin adin 'Aşk olsun ! Benim adim 'Hasret .. Hayat neymiş ? Gülmek .. ? Sevmek neymiş ? Benim Cevabini bilmedigim sorularim seninle cevap buldu ' Aşk.. Her...
  2. Adı "aşk" Bu Eziyetin...[

Adı "aşk" Bu Eziyetin...[

Hayata Dair... Tozlu raflara kaldırdığın kaç tane “acı”n var söylesene... Koskoca bir belgesel hazırlamak mıdır amacın? Gideceğin yerde izlettireceğin bir dizi filmin olmayacak asla... Özünü sereceksin mahşer kalabalığına... Kimse rolüne bakmayacak... Bırak acılarını yaşamayı... Direncini neden görmezden gelirsin be ey insan... Sen ki kâinatın şaheserisin... Hayata meydan okumak nedir?...
  3. Adına aşk dedim

Adına aşk dedim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş