gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Adidas Okul Çantaları 2010 2011

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

adidas çanta fiyatları adidas okul çanta modelleri ve fiyatları okul çantaları çantası çantaları Okulların açıldlığına sevinsek miii üzülsek mi meleklerim :) Yahu yine kış geliyor ve yine çocukları okula gönderme telaşı off Allah'ım offff ne zaman bitecek bu çile :D
    Bebişlerimize Minnacıklarımıza Güzel Adidas Okul Çantaları Alalım mı :D:D Mı diyorum çünkü bu çantalar 45-120 tl arasında değişiyor bilginiz olsun.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi okullu olmak vardı eskiden böyle cantalar yoktu hepside güzel

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yeşilli tam benlik :D

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

--

Ya o turunculu çantanın fiyatı ne

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Off buralara bu çantaları koyuyonuz bari altına model adını yazında insanlar öyle bi daa arasın Ben 2.ciyi çok beğendim almak istiyorum hiç bir sitede bulamadım
    Şu çantaların altına model yazın model !!!

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bu çanta herzaman çok hoşuma gidiyor :deli:

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cantamın tıpkısının aynısı

8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG] Bunu çok sevdim :)

9. ceydadis

ceydadis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bu çok güzel. Bayıııldııım :D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adidas Okul Çantaları 2010 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 adidas çantalar

2010 adidas çantalar

adidas cantalar adidas cantaları çanta bebek çantası çanta 2010 Adidas 2010 spor çantaları.
  2. 2010/2011 LCW Waikiki okul koleksiyonu

2010/2011 LCW Waikiki okul koleksiyonu

lcw waikiki lcw waikiki okul okul 2011 2011 Okulların açılmasına şurda sayılı günler kala LCW Waikiki okul koleksiyonunu sizlerle paylaşmak istiyorum,Bende geçen sene oğlumun okul ihtiyaçlarını LCW den karşılamış ve gayette memnun kalmıştım bu senede aynı şeyi okula bu sene başlıyacak olan diğer oğlum içinde istiyorum Yani bana okul alışverişi için LCW nin yolu göründü:)
  3. 2011 Okul çantaları

2011 Okul çantaları

nike okul çantaları 2011 okul çantaları 2011 2010/2011 yeni eğitim öğretim yılının açılmasına şurda sayılı günler kala şimdiden okul alışverişleri başlamışken tüm öğrenciler için en yeni okul çantası modellerini sunuyorum.Fikir olması açısından sizlere içlerinde marka çantalardanda modeller paylaştım.Belki içinizde marka olayına karşı çıkanlar olabilir ama dip not olarak şunu belirtmek isterim...
  4. 2014 Adidas Okul Çantaları

2014 Adidas Okul Çantaları

adidas sırt çantaları, adidas okul çantaları, adidas çanta modelleri Kullanışlı ve rahatlığı açısından özellikle ortave lise öğrencilerinin en çok tercih ettiği okul çantası modellerinde baş sırayı alan sırt çantaları Adidas markasının kalite ve şıklığı ile birleşiyor. Kız ve erkek öğrenciler için özel olarak tasarlanan sırt çantalarını Adidas markasını satan mağazalar da bulabilirsiniz....
  5. Adidas Okul Çantaları 2015

Adidas Okul Çantaları 2015

adidas sırt çantası, adidas okul çantaları, adidas okul çantası modelleri, okul çantası modelleri 2015 Anaokulu, ilkokul, ortaeğitim ve liseye ilk kez başlayacak olanlar için okullar bir hafta erken başladı. Tam anlamı ile okulların açılması 14 Eylül 2014 tarihin de gerçekleşecek, Şimdiden bir çok kişi okul alışverişlerini tamamlasada bazıları için henüz başlamadı bile... Okul ihtiyaçlarından...

Sayfayı Paylaş