gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Adidas yaz kreasyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Adidasın yaz kreasyonu şortlar tişörtler, terlikler hepsi mevcut

Adidas yaz kreasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Zara 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

zara ayakkabı zara 2009 yaz koleksiyonu ayakkabı 2009 kreasyon ilkbahar yaz kreasyonu Sadece Türkiye’de değil tüm Avrupa’da bayanların en gözde markası olmayı başaran İspanyol Zara çalışan bayanlar ve gündelik giyim için yaz koleksiyonunda da birbirinden şık ve baş döndürücü bir kreasyonu müşterilerine sunuyor. Bayanların gözde markasından çiçekli kahverengi beyaz gri pembe renklerde...
  2. Adidas Yaz Koleksiyonu

Adidas Yaz Koleksiyonu

adidas, sportif kıyafetler, çanta modelleri, 2011 sezon koleksiyonu, spor ayakkabı modelleri, tüm adidas ürünlerini buradan bulabilirsiniz Adidas ve yaz bu kelimelerden ne anlıyorsunuz hanımlar? Tabiki aşagıda ki güzellikleri.. Günlük yaşamınızda size yardımcı olacak bu güzellik tamda aşağıda sizler için araştırdım dferledim topladım ve paylaşıyorum meleklerim:) Adidas 2011 İlkbahar/Yaz...
  3. 2013 Gucci İlkbahar-Yaz Kreasyonu

2013 Gucci İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Bu konu 2013 gucci ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü moda markası Gucci 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile bu sayfamızda sizlerle. 60lı yılların esintisini gelecekle birleştiren Gucci çarpıcı renkler kullandığı kıyafetleriyle izleyenleri büyüledi. Milano mıda haftasında yapılan defileden çekilen fotoğraflarıni paylaşacağımız kıyafetlerde...
  4. 2013 Yargıcı İlkbahar Yaz Kreasyonu

2013 Yargıcı İlkbahar Yaz Kreasyonu

Bu konu; 2013 Yargıcı İlkbahar Yaz Kreasyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, badem yeşilinden misket limonuna yeşilin, yazı ve denizi çağrıştıran mavinin her tonunun, grinin ve hakinin kullanıldığı buram buram yaz kokan bir koleksiyonla karşınızdayız. Ünlü moda markası Yargıcı, 2013 ilkbahar yaz sezonu için taptaze ve cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış. Baskılı gömlekler,...
  5. Batik 2013 Yaz Kreasyonu

Batik 2013 Yaz Kreasyonu

Bu sayfa; Batik 2013 Yaz Kreasyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz koleksiyonları birbiri ardına gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ünlü moda markası Batik de 2013 yazı için rengarenk harika bir koleksiyon hazırlamış. Biraz 60lı yılların modası, biraz doğu-batı sewntezi derken festival tadında bir koleksiyon ortaya çıkaran Batik, her zevke hitap eden iddialı geniş ürün...

Sayfayı Paylaş