gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Adidas'ın çizmesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Stella McCartney’in Adidas için tasarladığı çizme, Türkiye’de satışa sunulmaya başladı. “Adidas by Stella McCartney” koleksiyonunda yer alan özel çizme, koleksiyonun diğer parçaları gibi büyük ilgi göreceğe benziyor.

Özellikle yumuşaklığı dikkat çeken model, ayağın doğal yapısına uygun biçimde tasarlanmış. Beyaz ve füme olmak üzere iki farklı ana renkten oluşan “Adidas by Stella McCartney” koleksiyonu, Adidas Akmerkez ve Adidas Nişantaşı Shop’ta satışa sunuluyor.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adidas'ın çizmesi
    çok güzel bi model daha oncede görmüştüm tesekkürlerr

Adidas'ın çizmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların Resim Çizmesi

Çocukların Resim Çizmesi

kolay resim çizme resim çizmeyi öğreniyorum çizmenin püf noktaları çizmeyi öğrenmek istiyorum okul resmi çizme 2-ŞEMA ÖNCESİ DÖNEM (4-7) YAŞ ARASI Üç yaş çocuğu tipik yuvarlak kafa çizebilir. İnsan çiz değince baş ve ayaklarıolan insan çizebilirler. Yüz hatlarını belirleyebilir. Dört yaş çocuğu kollarıve bacakları olan çöp adam çizebilirler. Beş yaşındaki çocuğunun yaptığı insanve evler daha...
  2. Adidas'tan süper spor ayyakabıları

Adidas'tan süper spor ayyakabıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yağmur Çizmesi Modelleri

Yağmur Çizmesi Modelleri

yağmur çizmesi 2011 yağmur çizmesi modelleri burberry 2011 Sonbaharın vazgeçilmezleri haline gelen birkaç yağmur botu modelleri
  4. Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri

Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri

Özellikle 15 tatilde birçok ilde kar yağışı bekleyen çocuklar neyazık ki hayal kırıklığına uğradı.Bu sene kışın fazla çetin geçmediği ve kar yağmadığı yerler oldukça fazla.Ama sizin bulunduğunuz yerde kar yağıyorsa ve çocuklar için eğlence çıktıysa sizlere çocuklar için çok kullanışlı ve rahat kar çizme modellerini sunuyorum.

Sayfayı Paylaş