gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Adil Aslan - Uryan

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

adil aslan adil arslan üryan Uryan geldim yine üryan giderim Ölmemeye elde dermanım mı var
    Azrail gelmiş de can taleb eyler
    Benim ölmemeye dermanım mı var
    Dermanım mı var

Karacoğlan derki ismim överler
    Ahu oldu yediğimiz şekerler
    Güzel sever deyi isnad ederler
    Benim haktan özge sevdiğim mı
    Var sevdiğim mı var

Adil Aslan - Uryan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adİl PaylaŞtirma

Adİl PaylaŞtirma

ADİL PAYLAŞTIRMAAslan, kurt ve tilki arkadaş olup avlanmaya çıkmışlar. Günün sonunda, bir öküz, bir keçi ve bir de tavşan avlayan kafadarlar avlarını bir mağaraya getirmişler. Aslan kurda dönerek “Hadi bakalım!” demiş. “Şu hayvanları paylaştır da karnımızı doyuralım.” Demiş. Kurt ezile büzüle: “Ey büyük sultanım.” Demiş. “Şu öküzü siz buyurun, keçi benim, tavşanda tilki kardeşin olsun.” Demiş....
  2. Adil Mücevher

Adil Mücevher

adil mücevherat adil temizerler mücevher Adil Mücevher'in 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği "Neden Onu Seviyorum Mesaj Yarışması" sonuçlandı. Yoğun ilgi gören yarışmada ilk üç dereceyi alanlar tek taş pırlanta yüzük kazandılar Yarattığı pırlanta mücevher koleksiyonlarıyla mücevher sektörünün önemli markalarından biri olma yolunda ilerleyen Adil Mücevher’in, 14 Şubat...
  3. Aslan

Aslan

Devlet başkanı ile tabir edilir. Arslan başı bulmak veya arslan eti yemek valiliğe, mertebeye, makam ve mala, Birine arslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Arslanın birini kovalaması korkuyla, Arslana binme güçlü bir düşmana galip geelmeye, Uzaktan arslan görmek ecelin yaklaşmasına, Evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet...
  4. Adil

Adil

Çekilen zahmetlerin karşılığının alınacağına, er ya da geç başarının sizinle birlikte olacağına işarettir. Çekilen zahmetlerin karşılığının alınacağına, er ya da geç başarının sizinle birlikte olacağına işarettir.
  5. Adil Işık

Adil Işık

adil ışık, 2011, elbise modelleri 2011, abiye elbise modelleri 2011, abiye 2011, abiye, elbise modelleri, elbise, yılın ürünleri trendleri burada arkadaşlar Giyim Kuşam sektöründe, kalitesinden asla ödün vermeyen, Türk Kadınları'nın öncü markası olan Adil Işık, modellerine yer verdik bu sayfamızda Melek'ler:) Adil Işık 2011 Koleksiyonu

Sayfayı Paylaş