gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adil ışık 2011 adil ışık 2011, yaz koleksiyonu, yaz kıyafetleri, modelleri, trendleri burada akradaşlar.

Aidl ışık'ın 2011 yaz koleksiyonunu bu yazımızda, sizler için araştırdık ve seçtiklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar beyaz elbiseye bayıldım ciceklii

Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Adil ışık

2011 Adil ışık

2011 adil ışık adil ışık 2011 adl 2011 Adil Işık modellerini sizlerle paylaşıyorum.Kendinden emin modern ve şık kadının tercihi olan Adil Işık 2011 yılındada çizgisini bozmayarak yine kadınların gönlünü fethetmeye kararlı.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim modelleri sunuyorum
  2. Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık 2010-2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adil Işık Türkiye’de bayanların ilk uğrak yerleri arasında olmayı başarmış bir marka.90 yılların izlerini taşımak isteyenler için oldukça hoş bir koleksiyon hazırlamış.Üstelik bu yılların izlerini taşımak için aksesuarlarınızında önemi büyük.:tik:
  3. Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

.Modern klasik arasında ki çizgiyi yakalamak isteyenler için oldukça fazla alternatifler sunuyor. Adil Işık 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonunda etek ve pantolon tkaımlar ile nostaljik hava yakalanmış..Etekler, dizlere uzanan ince montlar, deri yelekler gibi birçok model 2011 Adil Işık koleksiyonunu tamamlayan şıklıkta Hepsi birbirinden şık mod. umarım beğenirsiniz :tik:.
  4. Adil ışık 2011 yaz modası

Adil ışık 2011 yaz modası

adil ışık adil işik ışık 2011 2011 yaz yaz modası Kızlar Adil Işığın tasarımlarını mutlaka biliyorsunuzdur.Bu yazın Adil Işık elbiselerini size sunmak istiyorum işte onlardan birkaç tanesi umarım beğenirsiniz :tik:
  5. ADL( Adil Işık) 2014 Yaz Koleksiyonu

ADL( Adil Işık) 2014 Yaz Koleksiyonu

adl 2014 yaz elbise modelleri, adl yaz 2014 yaz modelleri, 2014 adl yaz sezonu Modern ve çağdaş kadının çizgilerini tasarımlarına yansıtan ADL markası 2014 yazına çok özel modellerle giriş yapıyor. Özellikle çalışan bayanlara yönelik şık kıyafet seçimleri ile bayanların gözde markası haline gelen Adil Işık markasının yepyeni 2014 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz örnekleri sizlerle paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş