gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Adil Mücevher

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

adil mücevherat adil temizerler mücevher [​IMG]Adil Mücevher'in 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği "Neden Onu Seviyorum Mesaj Yarışması" sonuçlandı. Yoğun ilgi gören yarışmada ilk üç dereceyi alanlar tek taş pırlanta yüzük kazandılar

Yarattığı pırlanta mücevher koleksiyonlarıyla mücevher sektörünün önemli markalarından biri olma yolunda ilerleyen Adil Mücevher’in, 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği “Neden Onu Seviyorum Mesaj Yarışması” sonuçlandı. İlk üç dereceye giren mesajların sahipleri, tek taş pırlanta yüzük kazandı.

Yoğun ilgi gören yarışmaya 146 mesaj katıldı. Sabah Gazetesi Yazarı Kazım Kanat, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Müge Anlı, Adil Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Adil Temizerler’in jüri üyeliği yaptığı yarışmada birinciliği Hilal Candan Fidancı, ikinciliği Fazıl Okudan, üçüncülüğü Kadir Aktaş kazandı. Birincilik ödülünün 0,50 karatlık, ikincilik ödülünün 0,30 karatlık, üçüncülük ödülünün 0,20 karatlık tek taş pırlanta yüzük olduğu yarışmada ödül töreni hava koşulları nedeniyle 16 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Adil Mücevher’in Çengelköy Maxi AVM’de bulunan mağazasında gerçekleştirilecek ödül törenine ödül alan yarışmacılarla jüri üyeleri katılacak.

Adil Mücevher’in kurucusu Adil Temizerler’in kendi tasarımı olan pırlanta ağırlıklı koleksiyonlar hazırlayan Adil Mücevher İstinye Maxi ve Çengelköy Maxi’de bulunan iki mağazasıyla hizmet veriyor. Çengelköy Maxi’de bulunan Adil Mücevher Mağazası aynı zamanda İstanbul’un Anadolu yakasında en büyük metrekareye sahip mücevher mağazası olma özelliğini de taşıyor.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Adil Mücevher
    emegine saglik guzel paylasimin icin

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ben bayıldım yüzüklereee...

4. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok güzeller ellerine sağlık

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sağolll canımm :D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ayy çok güzelllllllllll:DDd

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy kız valla tek taş ... bayılırım ayol bunlarda çok güzel teşekkürler canım benim.

Adil Mücevher konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mücevher

Mücevher

Rüyada mücevher görmek , eline geçmek veya bulmak, satın almak, o kimsenin çok mala ve mülke sahip olacağına, aynı zamanda evladı olacağına işarettir. Rüyada mücevher görmek, bu rüyayı görenin çok para kazanacağını, zenginleşeceğini ve aynı zamanda çocuğu olacağına yorumlanır. Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher takmak ta başarı kazanacağınızı ve üst makamlara...
  2. Adil

Adil

Çekilen zahmetlerin karşılığının alınacağına, er ya da geç başarının sizinle birlikte olacağına işarettir. Çekilen zahmetlerin karşılığının alınacağına, er ya da geç başarının sizinle birlikte olacağına işarettir.
  3. Gözalıcı mücevherler

Gözalıcı mücevherler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. mücevher

mücevher

gerdanlık gerdanlik safir mücevherler mücevher bu mücevherler dünyanın en pahalı mücevherleriymiş sevgili melişler hepsi ateş pahası ama çok güzeller öyle değilmi :hıms: Mavi elmas yüzük Doğal renkli değerli taşların en nadidesi mavi elmasın beyaz altınla birleştiği bu yüzük 18 karat ve 16.26 milyon dolar değerinde. ay ben buna bayıldımmmm:hıms: Yakut gerdanlık 14 milyon dolar...

Sayfayı Paylaş