Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

biz saclarimizida bagliyoruz uzun zamandir once tek bir tane bagliyordum simdi yanlardan iki tane bagliyorum gorenler bayiliyo
hahaha bende tokalıyorum valla saclarını kesmeye kıyamıyorum o kadar tatlıkı... cok karızmatık duruyor valla hahaha :D boncuğum benım... bende daha ek gıda kullanmıyorum sütüm maalesef fazla geliyor ara ara nane cayı ıcıyorum :S oğlum tosun gıbı maşallah hahaha

Slm kızlar uzun zaman sonra yine yazmaya fırsatim oldu.... muhammedim kocaman oldu, day duruyor hatta bir iki adım ata biliyor... çok ilgi istiyor... ama çok tatlı

Eeee siz neler yapıyorsunuz... bebiler nasıl :)

bzide kzımla 6.5 aylık olduk ek gıdalara basladık pure yogurt meyve suyu faln suan istanbuldayız annemin yanındayız yarın donuyoruz eve bizimkide cok ilgi istıyo yvas yavas buyuyolar :)

="ESMERİM, post: 951332, member: 76121"]bzide kzımla 6.5 aylık olduk ek gıdalara basladık pure yogurt meyve suyu faln suan istanbuldayız annemin yanındayız yarın donuyoruz eve bizimkide cok ilgi istıyo yvas yavas buyuyolar :)[/QUOTE]
Masallah ya büyümüş bayağı... muhammed'de ayın onunda 11 aylık olacak inşallah....
Bende bir hafta önce geldim almanyadan bende annemgilin yanındaydim

kizlaaaaar uzunnn bi sure kimse yazmamis nerelerdesiniz ? biz kizimla 9 aylik oldukkk 2 gun sonra asimiz var buyuyoruz yavas yavas cok sukurr :)

ay allah bağışlasın canım

benım boncuğumda 13 aylık oldu, çok yaramaz çok yoruyor beni :/

artık yürüyoruz, dolapları boşaltıyoruz, oyuncakları döküp oynamıyoruz, başka hmm cok tatlı oldu dedıgımı tekrar etmeye çalışıyor hahaha

buarada kızlar hamılelıkten öncekı kiloma ulasdım ve hatta 2 kg daha verdım yanı hamıslık kılolarımdan 1 yıl sonra kurtuldum :D:D

ay allah bağışlasın canım

benım boncuğumda 13 aylık oldu, çok yaramaz çok yoruyor beni :/

artık yürüyoruz, dolapları boşaltıyoruz, oyuncakları döküp oynamıyoruz, başka hmm cok tatlı oldu dedıgımı tekrar etmeye çalışıyor hahaha

buarada kızlar hamılelıkten öncekı kiloma ulasdım ve hatta 2 kg daha verdım yanı hamıslık kılolarımdan 1 yıl sonra kurtuldum :D:D
ben hamilelik öncesi kiloma dogumdan sonra kurtuldummm :) masallah pasaya kocaman olmus kac aylıkken yurudu ?

Geri