Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

100ml yapiyorum bazen 50-60ml icyor bazen tüm bitiriyor. tosunun keyfine bgli :hihi:
senin annen daha burdami canim ne Zaman gidiyor? bebekle nasil gidiyor?

oooo cok degilmi canim?o zaman anne sutunden baska ek besin aliyormus gibi olmuyormu.ben ilk defa bugun verdim coook az.bugun gezmeye gidecegiz o zaman yapip sisesine az koyacagim bakalim icecekmi tadida hiiic guzel degill

annemin 1 haftasi kaldi.bebise mevlut okutcagim sonra o gidecek maalesef bana cook yardimci oldu artik kendi basimin caresine bakma zamanim geldi.canim ya insallah gecmistir bagirsagin neden yirtilmiski?ameliyatmi oldun?Allah yardimcin olsun tatlim kimsede yok nasil olacak?

annemin 1 haftasi kaldi.bebise mevlut okutcagim sonra o gidecek maalesef bana cook yardimci oldu artik kendi basimin caresine bakma zamanim geldi.canim ya insallah gecmistir bagirsagin neden yirtilmiski?ameliyatmi oldun?Allah yardimcin olsun tatlim kimsede yok nasil olacak?
bilemiyorum ki krem biraz hafifletti diye gitmedim dr a kim bakacak ogkuma insallah gecer ya... dualarini esirgeme canim... ya yalnizlik cok kötü esimi istiyorum onsuz olmuyor alis verise felan cikinca agir yükü tasimak ve babysafe zorlaniyorum....

bilemiyorum ki krem biraz hafifletti diye gitmedim dr a kim bakacak ogkuma insallah gecer ya... dualarini esirgeme canim... ya yalnizlik cok kötü esimi istiyorum onsuz olmuyor alis verise felan cikinca agir yükü tasimak ve babysafe zorlaniyorum....

Rabbim sifa versin.yalnizlik kotu yaa benim annem gidecek haftaya ufff napicam alismistm herseyime yardim ediyodu

Allah yardimcin olsun tugcem valla benim bos vaktim yüzsüzlgümden oluyor. is bitmiyor bir türlü... biraz elim agir sanirim :D:D bugün biletimizi aldik 13.09.13 de ucuyoruz :D Allah Kismet ederse

Tatlim ya zor olzr dedim ama simsek gibi herseye yetisiyorum valla hahaha uzun zamandr giremedim firsat bulamadim oyle cok geziyoruzki :D:D ohh sen simdi trdesin bende gitmek istiyorummmm ama yalcin tel gidemezsin diyor neymis elifi ozlermis amann ne var biraz ozlese yaa

Tatlim ya zor olzr dedim ama simsek gibi herseye yetisiyorum valla hahaha uzun zamandr giremedim firsat bulamadim oyle cok geziyoruzki :D:D ohh sen simdi trdesin bende gitmek istiyorummmm ama yalcin tel gidemezsin diyor neymis elifi ozlermis amann ne var biraz ozlese yaa

hahaha Allah iyiligini versin. Aynen.... Bende Bi giesst bulsam yazacagim. Suan cepten giriyorum...

kızlar tosunum 4,5 aylık oldu. cok sükür artık düzene gırdık derken köye gıttık düzen müzen kalmadı uyku saatı felan karıştı... sımdı tekrar yenıden herseyını düzenlıycegız ınsallah. evelsıgün geldık bır yandan valız boşaltıyorum bır yandanda camasır yıkıyorum. köy soğuktu üşüttüm maalesef.. muhammede dünden berı öksürüyor bugün dra gıttık. dr cok hafıf üşütmüş dedı ve aferın surubu ıle burun spayı yazdı. cok sükür sımdılık atesı felan yok.
artık konusunca gülüyür kendısıde karşılık verıyor atılıyor ellerını uzatıyor benı al dıye...
poposunda mantar vardı cok sükür oda ıyılestı dr bı krem yazdı sagolsun bır haftadan gectı.
agzındakı mantar ıcınde karbonat önerdı hastalığı ıylessınde karbonatıda deneyecegım...
sızler napıyorsunuz bebegınız nasıl... annelık nasıl gıdıyor.
bu arada annelık cok güzel bır duygu ama ıkıncı bı bebek hala düsünemıyorum hahaha
rabbım tüm evlat hasretı çekenlere hayırlısıyla nasıp etsın Amın

kızlar tosunum 4,5 aylık oldu. cok sükür artık düzene gırdık derken köye gıttık düzen müzen kalmadı uyku saatı felan karıştı... sımdı tekrar yenıden herseyını düzenlıycegız ınsallah. evelsıgün geldık bır yandan valız bo dedı ve a yazdıdfretgghjkoi. co sükür sımdılık atesı felan yok.
artık konusunca gülüyür kendısıde karşılık verıyor atılıyor ellerını uzatıyor benı al dıye...
poposunda mantar vardı cok sükür oda ıyılestı dr bı krem yazdı sagolsun bır haftadan gectı.
agzındakı mantar ıcınde karbonat önerdı hastalığı ıylessınde karbonatıda deneyecegım...
sızler napıyorsunuz bebegınız nasıl... annelık nasıl gıdıyor.
bu arada annelık cok güzel bır duygu ama ıkıncı bı bebek hala düsünemıyorum hahaha
rabbım tüm evlat hasretı çekenlere hayırlısıyla nasıp etsın Amın

Kimse yazmayinca bende yazmiyordum iyi oldu yazdigin.Sizin bebis oglen saatinde bir keremi uyuyor tatlim?bizimki henuz coook uuyor bazen 3-4 saat gogsumde uyumaya bayiliyor elifnurum.Gecmis olsun size hava degisikligindende olmus olabilir tatlim.Poposunda neden mantar oldu canim ya cok merak ettim?Seninki nasil buyumus varya daha dun hamileydik bebisler gelsin istiyorduk simdiye kocaman oldular ne guzel yaa.

Bizde

Geri