gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

adım adım hızlı makyaj önerileri:

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kıza*rıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildiniz*den bir ya da iki ton açık olmalı.
    Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin.
    Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin.
    Büyük bir fırça ile pudranızı ve allığınızı sürün.

Göz
    Üst gözkapağmızm tamamına göz farını sürün.
    Gözleriniz koyu renk ise ideal far renkleriniz bej ve sedef tonlarıdır. Açık renk gözlerde her renk rahatlıkla kullanılabi*lir. Gri, siyah ve kahverengi derin bir bakış; mavi ve yeşil tonları ise daha genç bir görünüm verir.
    Gözleriniz büyükse göz içine, küçükse kirpik diplerinden kalem çekin. Pamuklu çubuk ile çizgiyi dağıtıp gölgelendirin.
    Kirpiklerinizi tarayın ve iki kat rimel sürün.
    Dudak
    Dudak kalemi kullanıyorsanız, rujunuza uygun bir renkle dudaklarınızı çevreleyin.
    Fırça ile rujunuzu sürün. Dudaklarınızın tam ortasına bir parça parlatıcı ekleyin.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: adım adım hızlı makyaj önerileri:
    emegine saglik

adım adım hızlı makyaj önerileri: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım Adım Göz Makyajı Yapılışı

Adım Adım Göz Makyajı Yapılışı

göz makyajı püf noktaları göz makyajının yapılışı makyajı yapılışı makyajın adım adım Ya ben her şeyi yapıyorum, ama iş göz ve göz çevresine makyaj yapmaya gelince tereddüt ediyorum. Hangi renk, hangi tür göze, ne yapmam gerek kafam karıştı diyorsanız. Bu sizler için hazırlanmış kare kare göz ve göz çevresine makyajı mutlaka izleyin..
  2. 5 adımda gece makyajı

5 adımda gece makyajı

Çok kısa sürede nasıl bir partiye hazırlanacağınızı merak ediyor musunuz? Resimli anlatımlar burada…Siz sakin sakin evde otururken arkadaşlarınız aradı ve bir partiye davetli olduğunuzu söyledi. Panik yapmanıza hiç gerek yok, bu adımları izleyin ve 10 dakika içinde partiye hazır olun! Kapatıcı ve fondöten İlk olarak yüzünze kapatıcı ve fondöten sürerek işe başlayın. Kusurlarınızı kapatmak ve...
  3. Adım adım hızlı makyaj sırları

Adım adım hızlı makyaj sırları

Bir kaç dakika içersinde evden, dışarı çıkmanız gerekiyor yada işe mi geciktiniz? Yoksa geciktiniz diye makyaj yapmadan soluk bir yüzle mi dışarı çıkacak sınız? Sakın öyle bir hata yapıpta soluk yüzle dışarı çıkmayın! Çünkü bizim size adım adım hızlı makyaj sırlarımız var Melek'lerim :) İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj...
  4. Adım adım tırnak bakım önerileri

Adım adım tırnak bakım önerileri

adım adım tırnak bakımı, bilgileri, önerileri, tavsiyeleri burada arkadaşlar Baştan aşağıya marka ve en şık kıyafetleri giyindiniz. Kolunuza da en pahalı marka bir çanta aldınız. Kısacası, yılın trendi, sizsiniz ama sanmayın ki ortalık yıkılyor. Bakımsız tırnaklarınız, tüm şıklığınızı bir balon misali söndürebilir Melek'lerim. Kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı olan tırnak bakımının...
  5. Makyaj Yapmayı Bilmeyenlere Adım Adım Makyaj Yapımı

Makyaj Yapmayı Bilmeyenlere Adım Adım Makyaj Yapımı

adım adım makyaj nasıl yapılır makyaj nasıl yapılır makyaj yapımı Sevgili melekler, eğer daha önce hiç makyaj yapmadıysanız ya da yeterinde bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bu konu tam size göre. Bu yazımızda adım adım makyaj nasıl yapılır, makyaj malzemeleri hangi sırayla nasıl kullanılır sizlere anlatmaya çalışacağız :) 1.Cildinizi iyice nemlendirmekle başlayın, sonra...

Sayfayı Paylaş