gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

adım adım Türkiye

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü mankenlerizmiden Tülin Şahin!in reklam resimlere bakalım nerelerde geziniyormuş.....

TÜLİN'Lİ REKLAMLAR AVRUPA'DA!
    TÜLİN ŞAHİN’İN DE YER ALDIĞI TÜRKİYE REKLAMLARI OTOBÜSLERİ VE DURAKLARI SÜSLEDİ...

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2009 yılı tanıtım kampanyası kapsamında hazırladığı manken Tülin Şahin'in yer aldığı afişler, İtalya'nın Roma ve Milano ile İspanya'nın Madrid kentinin sokaklarını süslüyor.

İstanbul'un tarih, kültür, otantik şehir dokusu, dinamik yaşam tarzı, alışveriş, eğlence, yeme-içme, gecce hayatını bir araya getiren kampanya 'So much to live, so much to love' (Yaşanacak ve sevilecek çok şey var) sloganıyla otobüslerde, otobüs duraklarında, caddelerde, metrolarda yer alıyor. Kampanyada İstanbul, Boğaziçi, dinamik kent hayatı temalarının altı çiziliyor, İstanbul'un hem tarihiyle yaşayan büyüleyici kent dokusu hem de trend yaratan, dinamik, modern, baş döndürücü bir şehir çehresi gösteriliyor. 2008 yılında Türkiye'ye İtalya'dan 600 bin, İspanya'dan 350 bin turist gelmişti.

adım adım Türkiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım adım tüp bebek

Adım adım tüp bebek

ismail çepni fsh hormonu nasıl düşürülür fsh nasıl düşürülür tüp bebek tedavisi kaç gün sürer tüp bebek kaç gün sürer Adım adım tüp bebek 35 yaşını geçmiş çiftler ve bazı hastalıkları olanlar, korunmadıkları halde hamilelik oluşmuyorsa altı ay, daha gençler ise bir yıl bekleyip doktora başvurmalı Günümüzde çevremizde çocuk sahibi olamayan çiftlere daha sık rastlar olduk. Bunda, artık...
  2. Adım adım incelik

Adım adım incelik

Zayıflamak uğruna yemek zevkinden vazgeçemeyenler, günde yalnız yarım saat yürüyüşle formlarını koruyor. Koşanlar, yese de zayıflıyor. Spor yapmanın kilo verme üzerindeki etkisini gösteren bir araştırma sonucu daha açıklandı. Yemekten vazgeçemeyen aşırı kilolu kişiler, günde yarım saatlik yürüyüşle zayıflamasalar bile, daha fazla kilo almanın önüne geçebiliyor. ABD’de Duke Üniversitesi bilim...
  3. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  4. Adım Adım O'nun İzinde

Adım Adım O'nun İzinde

Arkadaşlar Semerkand dergisi yol izinde hakkında bilgiler var mı elinizde

Sayfayı Paylaş