gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Adın Acı, Soyadın İhanet Senin...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Selami Şahin "özledim"i söylememeli orada
    Özlememeliyim artık seni

Özlememeliyim seni/senli günleri
    Senin olmadığın/seninle olmadığım
    Bir ülke istiyorum artık
    Hüzün çiçekleri açmamalı artık bahçelerimde
    Bir çığ gibi düşmemeli üzerime ayrılıklar

Rüzgarlarım senin saçlarından esmemeli artık
    Senin yüzünü görmemeliyim her dolunayda

Dört mevsim çiçek açmamalı iğdeler
    Satılmamalıyım can pazarında bir avuç taş parçasına
    Mermerlere değişilmemeli gözyaşlarım
    Artı kahverengi bir çift mermi saplanmamalı
    Bitmeyen gecelerin sabahlarında/yüreğime

Meleklerin şarkılarına söz olmalı benim sevdam

Adın Acı, Soyadın İhanet Senin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım Mustafa Kemal, soyadım Atatürk,

Adım Mustafa Kemal, soyadım Atatürk,

Adım Mustafa Kemal, soyadım Atatürk, Tarihi biz yazmıştık, tarihe gömülüyordu yüce Türk. Şamar oğlanı omuştuk, önüne gelen bize attı tokatı, Vatan elden gidiyordu, Osmanlının kalmamıştı takatı. gün o gündü: ya Türk olup bilinmek, ya yok olup silinmek, Türksüz dünya olamazdı, hakkımızdı sevinmek. Tek yürek, tek bilek olduk, yıldırım gibi çaktık, Cepheden cepheye koşup, tarihi...
  2. Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

kaynak:gencturkforum.com
  3. Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

dünyanın en güzel soyadı Biz onları onlarda bizleri anlamıyor.Ne olacak bu kadın ve erkek arasındaki anlaşılmazlıklar.Bence dünya yerle bir olana kadar ne erkek kadını nede kadın erkeği anlayacak.Bir bilmece gibiyiz...:):)İşte meleklerim bu konuya güzel bir yazıyla değinelim buyrunuz.. Adı : Kadın Soyadı : Anlaşılmaz... Erkeği yönetmek kolaydır ama bu basitlikte bile kadın erkeğe kısa...
  4. Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... Peki soyadın ? Adım aşk der gibi bakıyorsun, soyadın ne? Hangi zamanda edilen bir duaya karşılık geldin? Artık şarkılardan fal tutmuyordum ve kimse için söylenecek bestem kalmamıştı, O yüzden mi buradasın? Adın Aşk, Soyadın Ne? Aşkın kendisiymişsin gibi yürüyorsun yollarda, tafran da bundan olmalı. İnandırabilecek misin kalbimi? Sevda dediğin vurgunları önceden çok yedim ben,...
  5. Adım, Feraşe Soyadım Yok

Adım, Feraşe Soyadım Yok

Ne zaman yüreğimi açsam dudaklarından düşenleri toplamak için, içim korlar içinde kaldı , yandı. Susardın , dünyanın en büyük yangını çıkardı. Konuşurdun yine aynı. Bir bahar sabahı kulağına 3 kez fısıldadım ismimi , ardından bir şarkı uydurdum. Adı feraşe’nin gazabı. Denizleri yaktım , yangınlara üfledim. Mayıştım durdum dindim , üzerinde felfecir bir kindim. Kimse bilmedi , bilemezler. Benim...

Sayfayı Paylaş