Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..

Adın "Aşk" olsun sevdiğim ..
' Aşk, hisset şimdi beni [yüregimi].. Dinle şimdi bu yürekten sana dökülen sözleri [Oku].

Cümlelerimi, süslü sözcüklerin arasina sokuşturmadan yaziyorum seni, içimden sadece içimden gelen cümlelerle.

Seni çok seviyorum ' Aşk ! ..

Senin adin 'Aşk olsun ! Benim adim 'Hasret ..

Hayat neymiş ? Gülmek .. ?

Sevmek neymiş ? Benim Cevabini bilmedigim sorularim seninle cevap buldu ' Aşk.. Her soruma, tek ve net cevap 'Sen', senmişsin meger benim cevabini bilmedigim sorularima cevap.

Seninle sevmeyi ögrendim ben .. Gülmeyi ..

Hele ki sevilmek. Bana sen yasattigin bu duyguyu.
Sen öyle bir sevdin ki beni ve hissetirdin bunu bana Ben geçtim yâr kendimden, Kaldim sende bulamiyorum artik kendimi sensiz oldugun her anda.

Akar sular olur ya Yâr bitmek tükenmek bilmeyen akar durur, Iste tam da öyle akar sevgim sana ne durur bir an nede tükenicek.

Bu 'Can' sende Can buldu, doldurdu seninle tüm içini.. Bilmezsin nasil yandi sana söyleyemiyor ki içindekini tam olarak anlatamiyor ki, içten içe seviyor yaniyor doluyor bir tek seninle.

Yüreğimle ve daima öyle çok seveceğim ki seni melekler şahit kılacaklar aşkımıza. Can’dasın yarim benim canımda son nefesimde dahi adını anacağım “aşk”.. Sen benim en değerli yanım mutluluğum güler yüzüm sen olmazsa olmazımsın.. Adını aşk koydum seni tüm hücrelerime heceledim, sayfalarca adını kazıdım…

İyi ki varsın aşk, iyi ki varsın can, iyi ki varsın benim diğer yanım…

Bitmek neymis yâr ? .. öyle bir sözcükte silindi benliginden..

Bitmek tükenmek bilmez bir duygudur sana dolanlar, birgün gelirde tüketirsen sen içinde ki beni ozamanda son soru yine seninle cevap bulur 'Can..

Sen gittin [mi] ? , Ben bittim [ozaman].

Geri