gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

adın ne küçük

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim?
    *Sanane diom nan ****** çocuğu
    *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi?
    *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluo..
    *Pardon Abi!

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Bakkala Gidemem
    *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın
    *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam, Arka
    Mahalledeki Zibidi Torununuza Eve Gelmesini Söyleyemem..
    *Öff iyi be Hep şu zamane veletleri zaten..

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Şuan Dünya'da Geçen Her Saniyede Bir Panda Ölüyor, Her Sanise Ozon Tabakası Biraz Daha Deliniyor,
    Her Dakika Savaşlarda Milyonlarca İnsan Hayatını Kaybediyor, Milyonlarca Çocuk Ailesiz Kalıyor,
    Kıyamet Günü Yaklaşıyor, Dünya'daki İnsan Sayısı Artıyor, Ay Gücünü Kaybediyor Ve Güneş'in Sönmesi
    Yaklaşıyor... Bu Durumda Bana Nasıl Adın Ne Senin Küçük Dersiniz?
    *Bak Kazım Sana Dedim Bu Çocuğa Dersleri Konusunda Çok Yüklenion Die Bu Yaştaki Çocuğa Felsefe
    Dersleri Veridirirsen Bööle Olur!

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Burak
    *Yaa Bende Mustafa Ne Akıllı Terbiyeli Bi Çocuksun Sen Böyle...
    *Sana Adını Soran Oldumu Nan Dallama.. Senin **** ******* ben ***.. ***

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Kocan Şuan Evinizde Yatakodasında Sarışın Ve 25 Yaşında Sütün Bacaklı Güzel Bi Hatunla Sizi
    Aldatıyo Hanımefendi...
    *Lennn Muraatt Köpeoğlusu.. Küçücük çocuğun ağzına sakız yapmışın beni be.. .. Bu Kaçıncı Boynuz?

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Benim Adım Yok, Anam Yok, Babam Yok Teyzecim
    *Ah Yavrum Yazık Sana
    *Size Anne Diyebilirmiyim?
    *Hee Daha Neler? Bu Zamanda Çocuk Büyütmek Kolaymı? Ymesi İçmesi Giydirmesi Okutması Terbiye
    Vermesi... Hergördüğünü İster Başıma Bela Olur Yok Anam Anne Falan Deme Bana Sen

*Senin Adın Ne Küçük?
    *Ohh Yeah Yeah! Bi Bahçemiss Warr Bi Tarafı Çiçekli Bi Tarafı ÇööLL Yeah Yeah..
    *Ah Siz Zamane Çocukları! Kendiniz Gibi Şarkılarınızda Abuk Sabuk!

adın ne küçük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçükken neyi ne sanırdınız:))))

küçükken neyi ne sanırdınız:))))

herkesin mutlaka küçüklüğünde bazı şeyleri farklı şeylere benzettiği olmuştur siz mesela neyi neye benzetirdiniz:)ben başlıyayım yine:Dmesela beni komşumuz bir abla vardı kağıda yazar beni eczaneye yollardı okumayı öğrendiğimde kağıttaki yazanın orkit olduğunu öğrendim ama ne olduğunu bilmiyordum:Dalıyordum ozamanlar büyük bir poşetteydi şimdiki gibi küçük bir ambalajı yoktu:Delime yumuşak...
  2. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  3. Küçük çocukları tacizden korumak adına yapılması gerekenler

Küçük çocukları tacizden korumak adına yapılması gerekenler

Küçük çocukları tacizden korumak adına yapılması gerekenler: 1. Bebeklerinizi ve çocuklarınızı asla aileden bile olsalar (dede, amca vs..), tanımadığınız insanlarla veya kendiniz kadar güvenmediğiniz insanlarla yalnız bırakmayınız. Çoğu vak'anın yabancılar değil tanıdık kişiler sebebiyle yaşandığı gözlemlenmiştir. 2. Çocuklarınızı peryodik olarak muayene edin. Mesela banyodan sonra,...
  4. küçükken neyi ne sanıyorduk.....

küçükken neyi ne sanıyorduk.....

bu gün bir radyo kanalında spiker böyle bir soru sormuşt çok garip cevaplar geldi bende bunu buraya yazmaya karar verdim. örnek: küçükken yağmuru uzaylı çişi sanardım. ben de küçükken bütün insanların birbirinin omuzuna çıkıp gökyüzüne ulaşabileceklerine inanırdım.(imkansız evde denemeyin)
  5. Işte küçük emrah'ın gerçek adı

Işte küçük emrah'ın gerçek adı

Magazin - 09 Mart 2013 14:51 Emrah İpek olarak tanıdığımız Küçük Emrah'ın meğer asıl ismi başkaymış..."Küçük Emrah" olarak tanıdığımız Emrah, yaş aldıkça isminin başındaki "küçük" lakabını attı ve adını Emrah İpek olarak kullanmaya başladı. Dün vizyona giren ve eleştirmenler tarafından da tam not alan "Gelmeyen Bahar" filminin afişinde Emrah Erdoğan adı görenleri...

Sayfayı Paylaş