gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim?
    *Sanane diom lan ****** çocuğu
    *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi?
    *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo..
    *Pardon Abi!

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Bakkala Gidemem
    *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın
    *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam, Arka
    Mahalledeki Zibidi Torununuza Eve Gelmesini Söyleyemem..
    *Öff iyi be Hep şu zamane veletleri zaten..

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Şuan Dünya'da Geçen Her Saniyede Bir Panda Ölüyor, Her Sanise Ozon Tabakası Biraz Daha Deliniyor,
    Her Dakika Savaşlarda Milyonlarca İnsan Hayatını Kaybediyor, Milyonlarca Çocuk Ailesiz Kalıyor,
    Kıyamet Günü Yaklaşıyor, Dünya'daki İnsan Sayısı Artıyor, Ay Gücünü Kaybediyor Ve Güneş'in Sönmesi
    Yaklaşıyor... Bu Durumda Bana Nasıl Adın Ne Senin Küçük Dersiniz?
    *Bak Kazım Sana Dedim Bu Çocuğa Dersleri Konusunda Çok Yükleniyon Die Bu Yaştaki Çocuğa Felsefe
    Dersleri Veridirirsen Böyle Olur!

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Burak
    *Yaa Bende Mustafa Ne Akıllı Terbiyeli Bi Çocuksun Sen Böyle...
    *Sana Adını Soran Oldumu lan Dallama.. Senin **** ******* ben ***.. ***

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Kocan Şuan Evinizde Yatakodasında Sarışın Ve 25 Yaşında Sütün Bacaklı Güzel Bi Hatunla Sizi
    Aldatıyo Hanımefendi...
    *Lennn Muraatt Köpeoğlusu.. Küçücük çocuğun ağzına sakız yapmışın beni be.. .. Bu Kaçıncı Boynuz?

-*Adın Ne Senin Küçük?
    *Benim Adım Yok, Anam Yok, Babam Yok Teyzecim
    *Ah Yavrum Yazık Sana
    *Size Anne Diyebilirmiyim?
    *Hee Daha Neler? Bu Zamanda Çocuk Büyütmek Kolaymı? Yemesi İçmesi Giydirmesi Okutması Terbiye
    Vermesi... Hergördüğünü İster Başıma Bela Olur Yok Anam Anne Falan Deme Bana Sen

*Senin Adın Ne Küçük?
    *Ohh Yeah Yeah! Bi Bahçemiz var Bi Tarafı Çiçekli Bi Tarafı Çöl Yeah Yeah..
    *Ah Siz Zamane Çocukları! Kendiniz Gibi Şarkılarınızda Abuk Sabuk

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Adin Ne Senİn KÜÇÜk?
    paylasim icin tskler canim,

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

:bike::bike::bike::haha::haha::haha:emeğine sağlık cnm..

Adin Ne Senİn KÜÇÜk? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adın ne küçük

adın ne küçük

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom nan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü...
  2. Senin Adin Ne

Senin Adin Ne

Adamin biri arkadaslarini ziyaret ediyormus. Aksam olmus; söylesi koyu oldugu için arkadaslari yatiya kalmasini istemisler. Adama sormuslar "Bizim odamizda, bebegin odasinda ya da bos odamiz var orada mi yatarsin?" Adam düsünmüs; arkadaslarinin odasinda yatilmaz, bebek uyanip aglarsa uykusundan olabilir. "Ben bos odada yatar, kimseyi rahatsiz etmemis olurum." demis....
  3. Şebnem Ferah - Senin Adın Ne

Şebnem Ferah - Senin Adın Ne

Bir adım daha gelirsen üstüme bütün iyi niyetim anlamsız kalacak son bir kez daha atarsan üstüme zehirli oklarından sana dönecek sus pus durmam sakinliğimden insaniyetle çözmeyi sevdiğimden ille de savaşmaksa istediðin cesaretin var mı yenik düşecek bildiðin tek yol savaşmaksa aklınla kalbin bir türlü buluşmuyorsa senin adın ne, bana ismini söyle senin adın ne, bana ismini söyle...
  4. Emrah - Adın Ne Senin

Emrah - Adın Ne Senin

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum Yenildim farzet Sen ruhumun ikizi Sen gönlümün tek eşi Sensiz karanlıklardayım Ikiye böl güneşi Kim sana bu kadar güzel ol dedi Bu aşkın günahı vebali senin Gözlerim olayın farkına vardı Sen ne tatlı şeysin adin ne senin
  5. Adın ne senin?..xD

Adın ne senin?..xD

Adamın biri bir gün yolda giderken bir çocuk görür ve çocugu çok sevimli bulur; çocuga "Senin adın ne?" Çocuk tam söyleyecegi sırada: "Dur ben tahmin edeyim", diyerek sözünü keser, ama ipucu olarak baş harfini söylemesini ister. Çocuk: "Y" der, adam başlar saymaya... "Yasin?" Çocuk başını sallar. "Yusuf?!." Çocuk yine başını...

Sayfayı Paylaş