gebe
  1. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adın ne senin?..xD

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında An3sA tarafından paylaşıldı.

Adamın biri bir gün yolda giderken bir çocuk görür ve çocugu çok sevimli bulur; çocuga "Senin adın ne?" Çocuk tam söyleyecegi sırada:
    "Dur ben tahmin edeyim", diyerek sözünü keser, ama ipucu olarak baş harfini söylemesini ister. Çocuk:
    "Y" der, adam başlar saymaya...
    "Yasin?"
    Çocuk başını sallar.
    "Yusuf?!."
    Çocuk yine başını sallar.
    Adam y harfi ile başlayan tüm isimleri sayar, çocuk her seferinde başını sallar
    adam iyice sinir olur ve kız isimleri de saymaya başlar; çocuk yine başını sallar. Adam en sonunda:
    "Bilemedim. Yahu neymis senin ismin?!."
    Çocuk yanıt verir
    "Yamazan"

xD:D:D:D

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adın ne senin?..xD
    süper yaaa hahahah :D:D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

hahahaha :D:D:D:D cok seker yaaa :)

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:D biliyordum bunu..çok teşekkürler tatlım

5. suzın34

suzın34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HAHAHA cok komik...

Adın ne senin?..xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Adin Ne

Senin Adin Ne

Adamin biri arkadaslarini ziyaret ediyormus. Aksam olmus; söylesi koyu oldugu için arkadaslari yatiya kalmasini istemisler. Adama sormuslar "Bizim odamizda, bebegin odasinda ya da bos odamiz var orada mi yatarsin?" Adam düsünmüs; arkadaslarinin odasinda yatilmaz, bebek uyanip aglarsa uykusundan olabilir. "Ben bos odada yatar, kimseyi rahatsiz etmemis olurum." demis....
  2. Şebnem Ferah - Senin Adın Ne

Şebnem Ferah - Senin Adın Ne

Bir adım daha gelirsen üstüme bütün iyi niyetim anlamsız kalacak son bir kez daha atarsan üstüme zehirli oklarından sana dönecek sus pus durmam sakinliğimden insaniyetle çözmeyi sevdiğimden ille de savaşmaksa istediðin cesaretin var mı yenik düşecek bildiðin tek yol savaşmaksa aklınla kalbin bir türlü buluşmuyorsa senin adın ne, bana ismini söyle senin adın ne, bana ismini söyle...
  3. Emrah - Adın Ne Senin

Emrah - Adın Ne Senin

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum Yenildim farzet Sen ruhumun ikizi Sen gönlümün tek eşi Sensiz karanlıklardayım Ikiye böl güneşi Kim sana bu kadar güzel ol dedi Bu aşkın günahı vebali senin Gözlerim olayın farkına vardı Sen ne tatlı şeysin adin ne senin
  4. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  5. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...

Sayfayı Paylaş