gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

adını aşk koydum senin....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ADINI AŞK KOYDUM SENİN

Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama.
    Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp,
    Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta.

Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi,
    Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma.
    Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını koyamadığım düşünceler gibi, kapımı her an çalacak beklenen biri gibi ..
    Beklenen sen misin ? .....
    Yoksa aşk mı? ...
    Hayır hayır, sen aşkın ta kendisi olmalısın.

Seni beklemek, açılan her kapının ardında seni aramak ..
    Çalan her telefona sen diyerek koşmak, yine aramadı diyerek meraklanmak..
    Beklenmedik anlarda seni karşımda bulup, mutlulukların en güzelini hissetmek ..
    En hüzünlü anlarında, hüznünü kalbimde yaşamak, sevincini sevincim, derdini derdim bilmek .. Doğan her yeni güne, senin için hayır duaları ile başlayıp, “günaydın” diyen sesini duymak için, uykuların en tatlısından uyanmanın sevincini yaşamak ..
    Bana bunları hissettirdiğin için..
    Bu duyguları yaşattığın için, adını aşk koydum senin,
    Sen aşkın ta kendisisin...

Telefonum her çaldığında içim titreyerek “o arıyor” diyorsam..
    Her ne kadar ses tonumu ayarlamaya çalışıp,
    Hala bunu başaramıyor ve yinede sesimin titremesine engel olamıyorsam...
    Bana baktığında, saç diplerimdeki fırtınalara dur diyemiyorsam,
    Gözlerine bakarak, denizlerin en derinlerine dalıyor ve bir türlü çıkamıyorsam ....
    Ellerimi, titrek ve bir kor gibi yakıyorsa tenin..
    Yüreğimde alaboralar kopuyorsa eğer....
    Bunu başaran sen misin?.
    Yoksa sen aşk mısın?...
    Bana bu duyguları yaşattığın ve hayatıma girdiğin için ..
    Aşkı yalnız sana yakıştırdığım için
    Adını aşk koydum senin ..
    Sen aşk olmalısın..

adını aşk koydum senin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adini AŞk Koydum Senİn

Adini AŞk Koydum Senİn

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi...
  2. Alex - Aşk Senin Adın

Alex - Aşk Senin Adın

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden bana seni seven bir kalp bile bırakmadın senden bu acının hesabını hiç sormadım eğer senin için bir intikam peşindeysem tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın affet beni...
  3. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...

Sayfayı Paylaş