gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adını elementten alan ülke hangisidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

adını elementten alan ülke hangisidir kızlar bunun cevabını kim verecekse şimdiden ona tşklerimi iletiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıbrıs, Arjantin ve Fransa adını elementten almıştır.

adını elementten alan ülke hangisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülkelerin ingilizce adları

Ülkelerin ingilizce adları

ülkelerin adları ülkelerin ingilizce isimleri arjantin bayan isimleri moldovyalı bayan tayland Ülkelerin ingilizce adlarını merak ediyorsanız işte tüm bilgileri sizler için veriyorum =) [ A ] Afganistan - Afghanistan Almanya -Germany Amerika Birleşik Devletleri-United States of America Andora-Andorra Antigua ve Barbuda-Antigua and Barbuda Arjantin-Argentina Arnavutluk-Albania...
  2. Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir?

Türkiyede En Çok Yağış Alan Yerler Ülkemizde En Çok Yağış Alan Yerler Nerelerdir Evet Melek'ler, kış mevsiminin en diplerini yaşadığımız bu günlerde, yağmur, kar, soğuk derken, insan ülkemizde ki en yağışlı yerler neresi diye merak ediyor. Şahsen bende ettim ve araştırdım, bakın ülkemizde en yağışlı bölge neresiymiş Melek'lerim.:) Türkiye'nin En fazla yağış alan bölgesi Karadeniz Bölgesi...
  3. 689 Hangi Ülkenin Alan Kodudur ?

689 Hangi Ülkenin Alan Kodudur ?

689 Nerenin kodu 689 Hangi Ülkenin Alan Kodu Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 689 nomaralı alan kodunun hangi ülkeye ait olduğunu söyleyelim.. :) 689 aşağıdaki ülkenin telefon kodudur. Fransız Polenezyası
  4. Ülkemizin En Büyük Barajı Hangisi ?

Ülkemizin En Büyük Barajı Hangisi ?

Ülkemizin En Büyük Barajı, Türkiyenin En Büyük Barajı Hangisidir Bir genel kültür bilgisi olması açısından hafızalarınızı tazeleyelim istiyoruz ve ülkemizin en büyük barajının adını sizlere soruyoruz melekler :) Cevabı yazımızda.. Türkiye'nin en büyük barajı Atatürk Barajı'dır. Türkiyenin En Büyük Barajı Atatürk Barajı 169 m. yüksekliği ile Güneydoğuanadolu Bölgesinde yeralan...
  5. Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

ülke alan adı uzantıları, domain ülke uzantıları, domain uzantıları Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren internette hergün pek çok adresi ziyaret ediyor, iş, eğitim ya da eğlence amacıyla surf yapıyoruz. Girdiğimiz ya da okuduğumuz bu adreslerde değişik ülke alan adı uzantılarına karşılaşıyoruz. .....tr olan Türkiye'nin alan adı uzantısından başka diğer...

Sayfayı Paylaş