gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

adını feriha koydum 1. bölüm özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum 1 bölüm özeti adını feriha koydum özet emir sarrafoğlunun gerçek adı apartmanın adı 1bölüm özeti ewet meleklerimm bence kadrosu güzel bakalım dizi tutucakmı??

Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha’yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, ‘yukarının’ şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.
    Feriha’nın hayatında ise, üniversite hedefi dışındaki en önemli şey ise ‘yukarıda’ oturan ve üvey annesi ile problemli bir ilişkisi olan Cansu’dur. Cansu da Feriha gibi sınav sonuçlarını beklemektedir. Sonunda büyük gün gelir. Seçkin bir özel üniversiteden burs alan Feriha’nın üniversiteye attığı adım ise onu bambaşka bir hayatın içine sokacaktır. Okulun renkli simaları Feriha’nın dikkatini çekerken, o da bir anda okulun ve cemiyet hayatının yakışıklı playboyu Emir Sarrafoğlu’nun takibine girer. Üzerinde Cansu’nun elbiseleri ile okula giden ve Etiler’de oturan Feriha görünürde onlardan farksızdır. Feriha, bu suni benzerliklerin tadını çıkarırken, babasının okula yaptığı ani bir ziyaret ise genç kızın, hayatını değiştirecek yalanlarla dolu bir dünya kurmasına sebep olacaktır.
    Feriha, Emir’in ilgisini çekmesi ile uzun zamandır Emir’e karşı dile getirmediği duygular içinde olan Hande’nin de hedef tahtasına geçerken, tek bir küçük yalan yeni yalanlara gebedir. Yalanlar birbirini kovalarken, Feriha’nın attığı yanlış bir adım ise küçük kapıcı dairesinin ortasında patlayacak pimi çekilmiş bir bomba haline gelir.

Son düzenleme: 29 Ocak 2011
adını feriha koydum 1. bölüm özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  2. Adını Feriha Koydum (19. bölüm fragmanı)

Adını Feriha Koydum (19. bölüm fragmanı)

adını feriha koydum, 19.bölüm, fragmanı, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=-MlSJWjnhDM
  3. Adını Feriha Koydum Bölüm Yorumları

Adını Feriha Koydum Bölüm Yorumları

adını feriha koydum dizisi bölümleri fragmanı bölüm yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler evet melekelr dizi hakkında yorum düşünce ve fikirlerinizi bu başlık altında yapabilirsinizz adını feriha koydum dizisi bölüm yorumları burdan yapılıcaktır tüm melekleree hayırlı olsunn:D:D ben hiç izlemedim adını feriha koydum dizisinii o yüzden yorum yokk:D:D
  4. Adını Feriha Koydum 47. bölümde çalan şarkı

Adını Feriha Koydum 47. bölümde çalan şarkı

Adını Feriha Koydum 47. bölümde çalan şarkı hangi şarkıydı sözlerini biliyorsanız lütfen yazın o şarkıyı çok beğendim.
  5. Adını Feriha Koydum 53. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

Adını Feriha Koydum 53. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

Adını Feriha Koydum 53. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri neydi lütfen o şarkının sözlerini paylaşın ve kim söylüyor yazın!

Sayfayı Paylaş