adını feriha koydum 28 ocak cuma günü 3. bölümde neler yaşanacak | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

adını feriha koydum 28 ocak cuma günü 3. bölümde neler yaşanacak

Konu, 'Biten Diziler' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    63
    adını feriha koydum cuma günkü bölümü ferihanın resimleri emirin arabası adını feriha koydum emirin arabası sekilleri

Bir yanda Mehmet ve Emir diğer yanda aile baskısıyla iyice bunalan Feriha, Cansu ve Sanem'e de rezil olmanın utancını yaşarken annesine patlar. Bu patlamaya şahit olan Rıza'nın verdiği karar, anne kız için sarsıcı olacaktır.
    Kapıcı dairesindeki huzursuzluk tırmanırken Mehmet, Emir'in arabasına odaklanmıştır. Arabayı Mehmet'e bırakıp bir anda ortadan kaybolan Emir'in okuldaki yokluğu ise Hande'yi huzursuz etmektedir. Emir'in nerede olduğunu bilen tek kişi ise Koray'dır.
    Zehra, kızını içine düştüğü zor durumdan kurtarmanın yollarını ararken Feriha ise büyük bir umutsuzluk içinde annesine sığınmıştır. Ancak değerlerini kaybetmekten korkan Rıza'yı, aldığı büyük karardan döndürmek hiç de kolay değildir. Üst katta ise Sanem'in verdiği bir karar, annesizliğin acısını yaşayan Cansu için büyük bir yol ayrımı olur. Cansu'nun sürüklendiği dönülmez yol, tüm dengeleri alt üst edecektir.
    Öte yandan Feriha ve Emir, en beklenmedik yerde biraraya gelirken, ikisi de farkında olmadan birbirlerinin dünyalarına yakınlaşır. Ne var ki, ilk kalp çarpıntılarına gebe olacak bu karşılaşmanın iki gizli tanığı vardır.
    Feriha'nın varlığı Emir, Hande ve Koray'ın sağlam dostlukları için adım adım bir sınav haline gelir. Zehra'nın dikkatli gözleri ise kızının sırlarının üzerinde gezinirken, Zehra bir yandan da Rıza'yı kararından döndürmek için küçük adımlar atmaya başlar. Ne var ki, bir an için kendi heveslerine yenilen Mehmet'in yaptığı büyük hata, tüm ailesini geri dönüşü olmayan bir karanlığın içine çekecektir. Zehra ve ailesini kara günler beklemektedir.

kızlarr bu bölümm yeni kimler izliyo görim bakim :tik:

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    klasik fakir kız zengin çocuk aşkı yazık ferihaya yaaa

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben de izliyorum diziyi şuan güzel gidiyor bakalım ne olcak ferihanın sorunu.

adını feriha koydum 28 ocak cuma günü 3. bölümde neler yaşanacak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. adını feriha koydum 1. bölüm özeti

adını feriha koydum 1 bölüm özeti adını feriha koydum özet emir sarrafoğlunun gerçek adı apartmanın adı 1bölüm özeti ewet meleklerimm bence kadrosu güzel bakalım dizi tutucakmı?? Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın...
  2. adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  3. Adını Feriha Koydum (19. bölüm fragmanı)

adını feriha koydum, 19.bölüm, fragmanı, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=-MlSJWjnhDM
  4. Adını Feriha Koydum Bölüm Yorumları

adını feriha koydum dizisi bölümleri fragmanı bölüm yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler evet melekelr dizi hakkında yorum düşünce ve fikirlerinizi bu başlık altında yapabilirsinizz adını feriha koydum dizisi bölüm yorumları burdan yapılıcaktır tüm melekleree hayırlı olsunn:D:D ben hiç izlemedim adını feriha koydum dizisinii o yüzden yorum yokk:D:D
  5. Adını Feriha Koydum 47. bölümde çalan şarkı

Adını Feriha Koydum 47. bölümde çalan şarkı hangi şarkıydı sözlerini biliyorsanız lütfen yazın o şarkıyı çok beğendim.

Sayfayı Paylaş