gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum 29 Haziran'da Şok Eden Bir Sezon Finaliyle Geliyor...

Konu, 'Biten Diziler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Adını Feriha Koydum Şok Edecek Sezon Finali Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Neler Olacak

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Adını Feriha Koydum da sezon finaline hazırlanıyor...Ama bir kararla dizi ekibi aldığı reytinglerden devam kararı aldığı için bir sezon daha devam etmeye karar verdi...Ama tabi Dizinin Ferihası Hazal Kaya final yapacağını bildiği için önceden yeni bir dizi anlaşması yaptığı için diziye veda edecek..Aynı şekilde veda edeceklerden biri Vahide Gördüm diğeri ise Ceyda Ateş.Tabi burada yeni sezonda büyük yük Emirin yani Çağatay Ulusoyun üüzerinde olacak dizi onun üzerine yazılacak... Bakalım sezon finalinde neler olacak..Ayrıca sezon finaline Vahide Gördüm'ün de katılacağı söyleniyor...

Adını Feriha Koydum 67. bölüm Emir'e büyük şok (sezon finali)

Adını Feriha Koydum bu hafta sezon finali ile ekranlara geliyor. Adını Feriha Koydum 67. ve sezon finali bölümünde Feriha diziye veda edece. Feriha'nın diziye nasıl veda edeceği ise büyük bir merak konusu. İşte Adını Feriha Koydum 67. bölüm fragmanı ve fragman özeti.

Adını Feriha Koydum 67. bölüm 1. fragmanıda Emir ve Feriha ayrılığı artık kesin bir dille izleyiciye sunuluyor.Çünkü Levent Hoca Feriha'ya evlenme teklif ediyor ve Emir'de bunu görüyor.

Adını Feriha Koydum 67. bölüm fragmanında Emir otelin bahçesinde dolaşırken yine aklı hep Feriha ile meşguldür. Emi,r yeniden Ferha ile barışma hayalleri kurmaktadır. Ve Emir'in aklında hep Feriha'nın neden kendisini terk ettiği sorusu vardır. Emir tamda bu sorunun cevabını buldum derken şok bir olay yaşayacaktır. Bu olay ise Levent'in Feriha'ya evlenme teklif etmesidir. Levent Feriha'ya evlenme teklif ederken Emir buna şahit olur ve büyük bir şok yaşar. Feriha ile yaşananları konuşma niyetinde olan Emir bu durumu görünce arkasını döner ve ve gider.

Adını Feriha Koydum 67. bölümde Feriha, Levent'in evlenme teklifini kabul edecek mi? Emir, Feriha'yı geri kazanmak için bir hamle yapacak mı? İşte tüm bu sorular cevaplarını 29 Haziran Cuma akşamı Adını Feriha Koydum dizisinin Show Tv ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde bulacak.

Adını Feriha Koydum 29 Haziran'da Şok Eden Bir Sezon Finaliyle Geliyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

adını feriha koydum, sezon finali, fragmanı, 24 haziran 2011, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Show tvnin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum ,Cuma akşamı sezon finali ile veda edecek. Modern bir külkedisi masalı olan dizide bakalım final akşamı bizleri neler bekliyor? http://www.youtube.com/watch?v=sTX1b5Ub5ZE
  2. Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Zehra Hanım Vuruldu

Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Zehra Hanım Vuruldu

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu adını feriha koydum zehra ölecek mi adını feriha koydum ne zaman sezon finaline girecek ne zaman sezon finalinden çıkacak yeni tüyoları adını feriha koydum, sezon finali, emir mektubu okudu, zehra hanım ölecek mi, mehmet hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Acaba Zehra hanım' a ne olacak? Biliyorsunuz ki Gizemli konaktaki büyük kumpası ortaya...
  3. Adını Feriha Koydum Sezon Finali Sosyal Medyayı Salladı....

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Sosyal Medyayı Salladı....

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Adını Feriha Koydum Sosyal Medyada Trend Oldu Adını Feriha Koydum a dün öyle bir sezon finali yaptılar ki ne izlediğimi anladım ne de şimdiye kadar izlediklerimden bişey çıkardım :S Ben hiç beğenmedim doğrusu burada bitireceklerdi suyunu cıkarmayacaklardı dizinin...Ama olan oldu işte...Üstelik hani Ferihanın annesi de oynayacaktı bekledik o kadar ama o da...
  4. adını feriha koydum sezon finali resimleri

adını feriha koydum sezon finali resimleri

adını feriha koydum final resimleri
  5. Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Kızlar Adını Feriha Koydum dizisi bitecekti ama yapımcılar vazgeçmişti lakin duydum ki Hazal Kaya olmayınca yapımcılar yeni sezonda Adını Feriha Koydum final yapacakmış:S Bu doğru mu?

Sayfayı Paylaş