gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum cansu adini feriha koydum cansu kimdir sedef şahin biyografi kim Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Sedef Şahin'in biyografisi...

Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı.

Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile tanındı. Patron Kim ve Avrupa Yakası dizilerinde konuk oyuncu oldu.Lc Waikiki ve Beymen kataloglarında bulundu.
    2007-2008 senesinde Sevgili Dünürüm dizisinde Mine adlı karakteri canlandırdı.

Şu anda TRT 1 de “Mert’le Gert” adlı dizide oynamaktadır. 2010 yılında usta tiyatrocu Yıldız Kenter ile birlikte Kraliçe Lear oyununda görev almıştır.

“Adını Feriha Koydum” Dizisinde Cansu Rolünü Canlandırmaktadır.
    Dizileri
    Patron Kim 2003
    Avrupa Yakası 2004
    Belalı Baldız 2005-2006 (Yeşim)
    Sevgili Dünürüm 2007-2008 (Mine)
    Adını Feriha Koydum 2011 (Cansu)

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    emegine saglik

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Acaba ben bu kızı belalı baldızdan mı hatılıyorum ki.. Çıkaramadım

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende belalı baldızdan biliyorum o zaman küçücüktüü :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aslında siz nefret edmiyosunuz siz gerek adını feriha koydum gerek belalı baldızda kötü karakterin canlandırdığı için siz onda nefret ediyosunuz tabiki bende nefret ediyorum buna bende katılıyorum

Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

adını feriha koydum çekim yerleri adını feriha koydum çekim hataları emir sarafoglu resmi web sitesi emir sarafoglu adini Başlıkta da yazdığım üzere Melekler film hakkında ne düşünüyorsan buraya yazabilirsin küçük bir ayrıntı için tekrar tekrar konu açmak yerine herkes buraya birşeyler karalayabilir. mesela benim canım o ferihanın annesinin yaptığı nar reçeli 'nden çekerken diğer yandan da o...
  2. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...
  3. Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

adını feriha koydum hande biyografi adını feriha koydum hande kimdir kim ceyda ateş kimdir Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolünü oynayan Ceyda Ateş'in biyografisi kızlar...Eminim bu dizinin izleyicileri Hande (Ceyda Ateş)'ye sinir oluyordur... Doğum Yeri : Ankara Doğum Tarihi : 14 Eylül 1988 Eğitim Durumu : Sanat Merkezi Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından...
  4. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  5. Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları

Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları

Bu konu; adını feriha koydum melodika notaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem en çok izlenen dizilerindenbiri olan Adını Feriha Koydum dizisinin melodika notalarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Re la sol fa fa sol mi(2 kere). Re la sol fa mi fa fa sol mi re do mi mi fa sol mi re. Re re(ince) do si(bemol) la. Re re(ince) do la si....

Sayfayı Paylaş