gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum çekim yerleri adını feriha koydum çekim hataları emir sarafoglu resmi web sitesi emir sarafoglu adini
    Başlıkta da yazdığım üzere Melekler film hakkında ne düşünüyorsan buraya yazabilirsin küçük bir ayrıntı için tekrar tekrar konu açmak yerine herkes buraya birşeyler karalayabilir. mesela benim canım o ferihanın annesinin yaptığı nar reçeli 'nden çekerken diğer yandan da o hande olacak sarı çiyani yolmak istiyor... Emir sanada bir çift lafım var ne yap ne et ferihayla barış bak kızıyorum:):)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum en son bölüm

Adını Feriha Koydum en son bölüm. Adını Feriha Koydum en son bölüm 7.bölüm fragmanı ekranlarda henüz çıkmadı. Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre,
    Adını Feriha Koydum dizisi kısa süre içinde çok beğenildi.
    Adını Feriha Koydum dizisinin yayınlandığı show tv kanalının resmi web sitesinde yazan yazı şöyle ;
    Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.
    Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha'nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.
    Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Show Tv'de yayınlanan Adını Feriha Koydum isimli dizide bir sürü mantık hatası var..

Adını Feriha Koydum (Show TV) isimli dizide bir sürü mantık hatası var. Aslında haber değeri olmayan bir şey haline geldi mantık hataları... Her hafta 90 dakikalık dizi çekip de kusursuz bir sonuca ulaşan yok çünkü.
    Yine de bazı hatalar çok göze çarpıyor. Ya da kulağa... Mesela Feriha’nın annesi (Vahide Gördüm) dizinin ilk bölümlerinde şivesiz bir Türkçe ile konuşurken, sonraki bölümlerde gırtlaktan ve şiveli konuşan bir kadın haline geldi...
    Apartman görevlilerine vurgu yapmak için böyle bir değişime gidildiyse hakikaten gerek yoktu diyorum. İstanbul Türkçesini servis verdiği insanlardan çok daha iyi ve su gibi konuşan bir sürü apartman görevlisi var çünkü...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Vahide Gördüm, "Ben de kamyon şoförünün kızıydım. Kamyoncu dizisi yapılsa gurur duyardım" diyor.

Adını Feriha Koydum dizisine yapılan "Kapıcıları küçük düşürüyor" eleştirisini anlamsız bulan Vahide Gördüm, "Ben de kamyon şoförünün kızıydım. Kamyoncu dizisi yapılsa gurur duyardım" diyor.

5. ümnjla

ümnjla Forum Okuru

su feriha artık emirle olsun babasını terketsin gitsin zaten çocuk teklif etti :) ama kabul etmedi

ßeLeN bunu beğendi.
  6. fatma ve büşra

fatma ve büşra Forum Okuru

çooooooooooooooooooooooook süper

biz çok begeniyoruz yurtta kalmamıza ragmen büyük bi heyecanla izliyoruz

ßeLeN bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

feriha ve emir hakinda yazicam ben bu filmi cokkkk seviyorum emirle feriha yakisiyor.
    ben bu filmi cok ama cok beyeniyorum ben bu filimde en esas emir ve ferihayi seviyorum bulmaya calisiyorum ki emir sarafoglu kim?bunu cok merak ediyorum feriha yani hazal kayayi taniyorum yani resimleri bilgisyarida cok var emirin resimleride cok var...ben dizi bakarken handeye cok kiziyorum yani 22 bolumu cok guzeldi emirle birlikte lifte kalmisdiniz o yeri cok sevdim demek istiyorum ki ben sizin filmi cok izliyorum hic yatmiyorum benim ismimde Sevinc Azerbaycandan yaziyorum Azerbaycanda her kes bu filme bakiyor yani her kes bu filmi cok seviyor tek ben digilim yani demek istiyorum ki bu filim hic bitmesin olurmu....yalvaririm....feriha eger web siten varsa bana yaz lutfen....Emir ve Feriha ben size hayatda basarilar arzu edyorum filimdede hayatdada cok guzelsiniz gercekten SIZI SEVIYORUM...
    Azerbaycandan her kes sizleri izliyor merak etmeyin....sizi seviyoruz basarilar diliyoruz.....sizlere....opdum....

ßeLeN bunu beğendi.
  8. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    şu feriha'nın yalanları ne zaman ortaya çıkacak çok merak ediyorum...:)

ßeLeN bunu beğendi.
  9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emir ve ferihanın aşkı

of.feriha ve emir neden birlikte olamıyırlar.feriha ve emir birbirlerine çok yakışıyorlar.ben emiri çok ama çok beğeniyorum.onlara mutluluklar diliyorum

ßeLeN bunu beğendi.
  10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Feriha dün nişanlandı ve emir tam o sırada o cd yi izliyordu acaba yeni bölümde neelr olacak çatlıyorum meraktan valla..

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

feriha emir

yazık ferihaya kız emiri seviyodu

ßeLeN bunu beğendi.
  12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

feriha ve emir

onlara bu hayatta mutluluklar diliyorum onları çok seviyorum diziyide hiç kaçırmıyorum emirrrrrrrrrrrrr çokkkkkkkkkkkkkseviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ßeLeN bunu beğendi.
  13. şükran ve semadan

şükran ve semadan Forum Okuru

çok güzel bir film emir çook tatlı çok yakışıklı çok karizmatik feriha artık emire surat yapmasın diger bölümlerde.bence bu filmin finalinde emir ferihayla evlensin cokkk yakısıyorlar onlar birlikte güzel hande de ne kadar yılışık istenmedigini bildigi halde hala emir diyoo

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yüzük konusu nolcak acaba resmen yüzüğü buldu emir feriha of naptın sen ya..

15. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Feriha bi şekilde kurtulur bence.. Annemim falan der...:)

ßeLeN bunu beğendi.
Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

adını feriha koydum cansu adini feriha koydum cansu kimdir sedef şahin biyografi kim Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Sedef Şahin'in biyografisi... Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı. Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile...
  2. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  3. Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek Adını Feriha Koydum Final Tarihi Beğeniyle izlenen dizlerden biri olan, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kay'nın paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisi son bölüm ne zaman olacak diye merak eden tüm Feriha sevenler, bu yazımızda Adını Feriha Koydum dizi finali hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Adını Feriha Koydum Dizisi 29 Haziran'da...
  4. Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman

Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman

Arkadaşlar Adını Feriha Koydum final yapacaktı ama vazgeçmişler yeni sezonda da oynayacakmış hemde hazal kaya omlayacakmış peki 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman biliyor musunuz?
  5. Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları

Adını Feriha Koydum Dizisi Melodika Notaları

Bu konu; adını feriha koydum melodika notaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem en çok izlenen dizilerindenbiri olan Adını Feriha Koydum dizisinin melodika notalarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Re la sol fa fa sol mi(2 kere). Re la sol fa mi fa fa sol mi re do mi mi fa sol mi re. Re re(ince) do si(bemol) la. Re re(ince) do la si....

Sayfayı Paylaş