gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Adını Feriha Koydum Dizisi

Severek izlediğimiz ve sona yaklaşan dizi Adını Feriha Koydum dan sürpriz bir açıklama geldi..Devam edeceklerini açıklayan dizi ekibi bakalım nasıl devam edecekler..Haberin detayı için buyrun....

FERİHA’DA SÜRPRİZ KARAR!

İki yıldır reyting rekorları kıran ve haziran ayının son haftası ekrana veda edeceği açıklanan dizide şu karar alındı

İki yıldır reyting rekorları kıran ve haziran ayının son haftası ekrana veda edeceği açıklanan “Adını Feriha Koydum” dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy, sürpriz bir kararla projeye devam edeceklerini açıkladı.

Hazal Kaya’nın Feriha, Best Model Çağatay Ulusoy’un da Emir karakteriyle başrollerini paylaştığı dizi, yeni yayın döneminde de sürecek. Ancak “Behzat Ç.”nin yapım şirketi Adam Film’in Makedonya’da çekeceği “Balkanlar 1912” projesi için el sıkışan dizinin Feriha’sı Hazal Kaya yeni bölümlerde olmayacak.

Yapımcı Aksoy, Feriha’sız devam edecek yeni bölümlerde Hazal Kaya’nın yerine iki yeni oyuncuyu ekibe dahil edecek. Aksoy, “Adını Feriha Koydum”dan sonra genç kızların hayranı olduğu Çağatay Ulusoy’la yine Show TV’ye yeni bir tutkulu aşk dizisi çekmek için anlaşma yapmıştı. Bir ekip de senaryo üzerinde çalışmalar yapıyordu. Ancak seyirciden gelen yoğun baskı nedeniyle Aksoy, yeni bir dizi çekmek yerine “Adını Feriha Koydum”a devam etme kararı aldı.

Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  2. Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

adını feriha koydum sezon finali tüyoları adını feriha koydum sezon finali nasıl olacak Sevgili melekler, bir ekran fenomeni haline gelen Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. 15 Haziran günü final bölümü yayınlanacak olan Adını Feriha Koydum sezon finali nasıl olacak öğrenelim :) Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın paylaştığı 'Adını Feriha Koydum'...
  3. Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

zeynep çamcı adını feriha koydum adını feriha koydum zeynep çamcı zeynep çamcı Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum yeni sezon bölümleri için oyuncu arayışına ve transferine devam ediyor. Dün diziye dahil edileceği bildirilen Beril Kayar isminin ardından diziye Zeynep Çamcı da dahil edildi. Detaylar şöyle... Dizi senaryosundan çok katılan ve ayrılan isimlerla magazin gündeminde...
  4. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  5. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...

Sayfayı Paylaş