gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde kadroya dahil olacak yeni isim ise ''Azra'' karakteriyle Simge Defne olacak.Dizinin genişleyen konusu ise şöyle olacak;

Azra, Adana’nın bir köyünde, pamukla uğraşan bir babanın kızı. Güzel, akıllı, sempatik bir kız. Adana’da kapalı bir çevrede ama mutlu bir aile içinde büyümüş.

Çok çalışkan Üniversiteyi İstanbul’da kazanınca aile başta biraz gönülsüz olsa da hepsi eli kalem tutan abilerinin de desteği ile İstanbul’a gelmiş. Emir’in ilgisini, Feriha’ya yakın sayılabilecek bir kültürden gelip, kendisiyle olan barışıklığı ile çekecek.

Bakalım bu kendisiyle barışık güzel kız Emir'inb dikkatini çekip Feriha'ya olan aşkını unutturabilecek mi,izleyip göreceğiz melekler :)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence ferihayı emire kimse unutturamaz :)

3. erennn

erennn Forum Okuru

çağatayımmmmmmmmmmmm

olamaz olamaz niye giriyoki emir asla unutmaz ferihayı basrol zaten emir ve feriha

papattya bunu beğendi.
  4. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    aman soğuk ferihanın yerini kimse tutamaz. kim öyle buzdolabı gibi olabilirki:)

ahueda bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Adını Feriha Koydum Dizisi Severek izlediğimiz ve sona yaklaşan dizi Adını Feriha Koydum dan sürpriz bir açıklama geldi..Devam edeceklerini açıklayan dizi ekibi bakalım nasıl devam edecekler..Haberin detayı için buyrun.... FERİHA’DA SÜRPRİZ KARAR! İki yıldır reyting rekorları kıran ve haziran ayının son haftası ekrana veda edeceği açıklanan dizide şu karar alındı...
  2. Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

zeynep çamcı adını feriha koydum adını feriha koydum zeynep çamcı zeynep çamcı Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum yeni sezon bölümleri için oyuncu arayışına ve transferine devam ediyor. Dün diziye dahil edileceği bildirilen Beril Kayar isminin ardından diziye Zeynep Çamcı da dahil edildi. Detaylar şöyle... Dizi senaryosundan çok katılan ve ayrılan isimlerla magazin gündeminde...
  3. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  4. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu'nda Yeni Bir Yüz Damla Debre

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu'nda Yeni Bir Yüz Damla Debre

Emir'in Yolu Dizisine Yeni Oyuncu Damla Debre Damla Debre Emir'in Yolunda Sevgili melekler, yeni sezona merhaba diyen Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu dizisinde Zeynep Çamcı 'nın ardından kadroya yeni bir isim daha katıldı; Damla Debre. İşte Emir'in Yolu Dizisine Yeni Oyuncu Damla Debre ve canlandıracağı karakter ile ilgili bilgiler.... Kadrodan ayrılan Hazal Kaya'nın ardından...

Sayfayı Paylaş