gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zeynep çamcı adını feriha koydum adını feriha koydum zeynep çamcı

zeynep çamcı

Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum yeni sezon bölümleri için oyuncu arayışına ve transferine devam ediyor. Dün diziye dahil edileceği bildirilen Beril Kayar isminin ardından diziye Zeynep Çamcı da dahil edildi. Detaylar şöyle...

Dizi senaryosundan çok katılan ve ayrılan isimlerla magazin gündeminde olan adını Feriha Koydum'a yeni bir isim daha katıldı. Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Ceyda Ateş ve Barış Kılıç'ın Adını Feriha Koydum dizisinden ayrılmasından sonra eksilen kadroya yeni isimlerle takviyeler yapılıyor.

Usta oyuncu Perihan Savaş'ın diziye katıldığı basında yer almıştı, Adını Feriha Koydum dizisinin son transferi Leyla ile Mecnun dizisinden ayrılan Zeynep Çamcı oldu. Zeynep Çamcı'nın dizideki rolü hakkında henüz bir açıklama yapılmadı...

Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  2. Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Adını Feriha Koydum Dizisi Severek izlediğimiz ve sona yaklaşan dizi Adını Feriha Koydum dan sürpriz bir açıklama geldi..Devam edeceklerini açıklayan dizi ekibi bakalım nasıl devam edecekler..Haberin detayı için buyrun.... FERİHA’DA SÜRPRİZ KARAR! İki yıldır reyting rekorları kıran ve haziran ayının son haftası ekrana veda edeceği açıklanan dizide şu karar alındı...
  3. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  4. Yeni Feriha Zeynep Çamcı Resimleri Buyrun

Yeni Feriha Zeynep Çamcı Resimleri Buyrun

zeynep çamcı resimleri zeynep çamcı fotoları Sevgili melekler, yeni yayın döneminde Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu dizisinde oynayacak olan ve yeni Feriha olarak lanse edilen oyuncunun bildiğiniz gibi Zeynep Çamcı. Biz de bu sayfamızda Zeynep Çamcı resimleri isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Zeynep Çamcı fotoları ile karşınızdayız...
  5. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...

Sayfayı Paylaş