gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek Adı nedir buyrun öğrenelim

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek İsmi
    Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dİzisindeki Can Serter Gerçek Adı Nedir

Çağatay Ulusoy'un başrolünü üstlendiği Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinde Can Sertar kimdir gerçek adı ne bu yazımızda hepsini öğreniyoruz Melek'ler:)

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Can Serter kimdir Emir'in Yolu dizisinde, polis Can Serter karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek ismi Zeynep Çamcı 'dır.

Polis kız Can Serter 'i canlandıran kişi Zeynep Çamcı Adını Feriha Koydum dizisinde Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu dizisinde (Çağatay Ulusoy) Emir'in partneri Zeynep Çamcı oldu.

Zeynep Çamcı geçtiğimiz sezon Leyla ile Mecnun'da rol almıştı.Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986, Bodrum doğumlu oyuncudur.Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden kısa bir süre önce ayrıldı.

Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek Adı nedir buyrun öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...
  2. Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

adını feriha koydum hande biyografi adını feriha koydum hande kimdir kim ceyda ateş kimdir Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolünü oynayan Ceyda Ateş'in biyografisi kızlar...Eminim bu dizinin izleyicileri Hande (Ceyda Ateş)'ye sinir oluyordur... Doğum Yeri : Ankara Doğum Tarihi : 14 Eylül 1988 Eğitim Durumu : Sanat Merkezi Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından...
  3. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  4. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Damla Debre Resimleri Buyrun Melekler

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Damla Debre Resimleri Buyrun Melekler

damla debre resimleri damla debre fotoları Sevgili melekler, daha önce forumumuzda hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Adını Ferişha Koydum-Emir'in Yolu oyuncularından Damla Debre resimleri ile sizlerleyiz...

Sayfayı Paylaş