gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi...

1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi birçok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 erkek finalisti Çağatay Ulusoy yarışmanın en iyi erkek mankeni seçilmiştir.

Show tv’de yayınlanan Adını Feriha Koydum adlı dizide Emir karakterini canlandırmaktadır.

Boy: 1.90

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...
  2. Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

adını feriha koydum hande biyografi adını feriha koydum hande kimdir kim ceyda ateş kimdir Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolünü oynayan Ceyda Ateş'in biyografisi kızlar...Eminim bu dizinin izleyicileri Hande (Ceyda Ateş)'ye sinir oluyordur... Doğum Yeri : Ankara Doğum Tarihi : 14 Eylül 1988 Eğitim Durumu : Sanat Merkezi Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından...
  3. Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

hanımlar Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum resimleri var mı
  4. Adını Feriha Koydum Çağatay Ulusoy resimleri

Adını Feriha Koydum Çağatay Ulusoy resimleri

Çağatay Ulusoy resimleri Emir Sarrafoğlu Fotoları Adını Feriha Koydum Emir Resimleri Genç kızların biricik aşkı yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağatay ulusoy, Adını Feriha Koyduım dizisinde ki başarılı performansıyla yapımcılarında gözdesi olmayı başardı Melek'lerim. Biz de hem başarılı oaln, hem de yakışıklı olan Adını Feriha koydum dizisinin Emir Sarrafoğlu resimlerini sizinle paylaşıyoruz :)...
  5. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...

Sayfayı Paylaş