gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu

Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı ile ilgili bazı bilgiler veriyoruz sizlere..:)

Çağatay Ulusoy’la diziyi devam ettirme kararı alan MedYapım önce dizinin adını Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu’ olarak değiştirdi.Ardından da yeni Feriha’yı buldu. Recep İvedik’te rol aldıktan sonra ‘Leyla ile Mecnun’da Şirin karakterine hayat veren Zeynep Çamcı diziye polis Can olarak dahil oldu.

Can, Feriha öldükten sonra bunalıma giren Emir’in yaralarını sarmaya çalışacak.

Paula bunu beğendi.
  2. Paula

Paula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    ben dizinin hastası olarak cok merak edıyorum acaba izlenecek bi hale gelcekmi

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  2. Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

Adını Feriha Koydum Dizisinin Yeni Transferi Zeynep Çamcı

zeynep çamcı adını feriha koydum adını feriha koydum zeynep çamcı zeynep çamcı Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum yeni sezon bölümleri için oyuncu arayışına ve transferine devam ediyor. Dün diziye dahil edileceği bildirilen Beril Kayar isminin ardından diziye Zeynep Çamcı da dahil edildi. Detaylar şöyle... Dizi senaryosundan çok katılan ve ayrılan isimlerla magazin gündeminde...
  3. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...
  4. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Damla Debre Resimleri Buyrun Melekler

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Damla Debre Resimleri Buyrun Melekler

damla debre resimleri damla debre fotoları Sevgili melekler, daha önce forumumuzda hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Adını Ferişha Koydum-Emir'in Yolu oyuncularından Damla Debre resimleri ile sizlerleyiz...
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu'nda Yeni Bir Yüz Damla Debre

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu'nda Yeni Bir Yüz Damla Debre

Emir'in Yolu Dizisine Yeni Oyuncu Damla Debre Damla Debre Emir'in Yolunda Sevgili melekler, yeni sezona merhaba diyen Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu dizisinde Zeynep Çamcı 'nın ardından kadroya yeni bir isim daha katıldı; Damla Debre. İşte Emir'in Yolu Dizisine Yeni Oyuncu Damla Debre ve canlandıracağı karakter ile ilgili bilgiler.... Kadrodan ayrılan Hazal Kaya'nın ardından...

Sayfayı Paylaş