gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon

Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi.

Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili Sezen Aksu’nun değerli şarkısı Dua ile ekranlara getirilmesi, dizinin hayranlarını çok duygulandırdı. İşte o şarkı: Dua.

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum (19. bölüm fragmanı)

Adını Feriha Koydum (19. bölüm fragmanı)

adını feriha koydum, 19.bölüm, fragmanı, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=-MlSJWjnhDM
  2. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  3. Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü Adını Feriha Koydum 10 Şubat Beni Unutma sözleri Adını Feriha Koydum sevenleri için Beni Unutma adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sunuyor ve diyoruz ki kimse unutulmaz inşallah:) Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün birinde Eller ayırsa, yollar kapansa Sol yanımda senin aşkınla Dolanırım koca...
  4. Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Dizisinden Sürpriz Açıklama....

Adını Feriha Koydum Adını Feriha Koydum Dizisi Severek izlediğimiz ve sona yaklaşan dizi Adını Feriha Koydum dan sürpriz bir açıklama geldi..Devam edeceklerini açıklayan dizi ekibi bakalım nasıl devam edecekler..Haberin detayı için buyrun.... FERİHA’DA SÜRPRİZ KARAR! İki yıldır reyting rekorları kıran ve haziran ayının son haftası ekrana veda edeceği açıklanan dizide şu karar alındı...
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...

Sayfayı Paylaş