gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum hande biyografi adını feriha koydum hande kimdir kim ceyda ateş kimdir Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolünü oynayan Ceyda Ateş'in biyografisi kızlar...Eminim bu dizinin izleyicileri Hande (Ceyda Ateş)'ye sinir oluyordur...

Doğum Yeri : Ankara
    Doğum Tarihi : 14 Eylül 1988
    Eğitim Durumu : Sanat Merkezi

Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından televizyon dünyasına girdi. Barış Manço Kültür Merkezinde tiyatro eğitim aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Hayat Bilgisi” isimli dizilerde rol aldı. 2008 yılında Cem Yılmaz’ın A.R.O.G ve Çılgın Dersane Kampta sinema filmerinde oynadı.

Oynadığı Diziler
    Artık Büyüdüm ,Yer Gök Aşk ,Adını Feriha Koydum ,Hayat Güzeldir ,Doludizgin Yıllar ,Kavak Yelleri ,Elveda Rumeli ,Ahh İstanbul ,Karagümrük Yanıyor ,Beşinci Boyut ,Aşk Oyunu ,Cennet Mahallesi ,Hayat Bilgisi ,Gurbet Kadını ,Bulutbey ,Yarım Elma ,Tatlı Hayat ,Dünya Varmış ,Küçük İbo ,Üvey Baba ,Hayat Bağları ,Erguvan Yılları ,Çiçek Taksi

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel kız ne diyelim. Maaşallah .

3. dilasa

dilasa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vay be oynamadığı dizide yokmuş hepsinde rolünü hatırlayamadım ama genelde kötü kız oluyor yakışıyodaa :)))

4. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    güzel maşallah ama dizide sevmiyorum

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bence rolunun hakkini veriyor masallah.

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...
  2. Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi... 1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan...
  3. Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

adını feriha koydum cansu adini feriha koydum cansu kimdir sedef şahin biyografi kim Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Sedef Şahin'in biyografisi... Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı. Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile...
  4. Ceyda Ateş kimdir

Ceyda Ateş kimdir

ceyda ateş kimdir ceyda ateş hayatı hayat bilgisi ceyda ateş kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, Ekranların genç yüzlerinden olan Ceyda Ateş hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Ceyda Ateş (Doğum : 14 Eylül 1988 Ordu) Eğitimini Baris Manço Egitim ve Kültür Merkezi Tiyatro Kursunda alan güzel oyuncu.Oyunculuğunu Hayat Güzeldir...
  5. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor

Sayfayı Paylaş