gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir...

11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden tiyatrodan kovuldu. Ancak katıldığı bir kaç provada oyunculuğu sevdi ve ertesi yil oynadığı Hababam Sınıfı'nda Akil Hoca roluyle ödul aldı. Liseyi tiyatro sayesinde bitirdi.

2003 yilinda Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Tiyatro Bölümü'nü burslu kazandı. 2004 ılında Ortaoyuncularda Ferhan Sensoy'un asistanı olarak çalıştı
    Ilk filmi Balans ve Manevra'ya Engin Cezzar'in tavsiyesiyle dahil oldu.

Genç oyuncu halen Yeditepe Üniversitesinde 'aktör olmak' icin hazırlanıyor.

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

Adını Feriha Koydum Hande (Ceyda Ateş) Kimdir

adını feriha koydum hande biyografi adını feriha koydum hande kimdir kim ceyda ateş kimdir Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolünü oynayan Ceyda Ateş'in biyografisi kızlar...Eminim bu dizinin izleyicileri Hande (Ceyda Ateş)'ye sinir oluyordur... Doğum Yeri : Ankara Doğum Tarihi : 14 Eylül 1988 Eğitim Durumu : Sanat Merkezi Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından...
  2. Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi... 1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan...
  3. Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

Adını Feriha Koydum Dizisi Cansu (Sedef Şahin) Kimdir?

adını feriha koydum cansu adini feriha koydum cansu kimdir sedef şahin biyografi kim Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Sedef Şahin'in biyografisi... Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı. Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile...
  4. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  5. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu vahide gördüm diziden ayrıldı mı ayrıldımı ayrılacak mı hazal kaya ayrılacak adını feriha koydum, dizisi, fehiriha, hazal kaya, diziden ayrılıyor mu, ne zaman, neden hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Meleklerim bir söylenti duydum doğrumu diye araştırmak istedim ve bu haberi buldum. Sizlerle paylaşmak istedim. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum...

Sayfayı Paylaş