Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği
    Ferihanın Gelinlik Modeli 29 Haziran

Televizyon dizileri arasında her hafta Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi merakla beklenen Adını Feriha Koydum sezon finali yapıyor Melek'lerim. aldığımız haberlere göre Feriha yani Hazal Kaya diziden ayrılıyormuş ve bunun için de Adını Feriha Koydum final bölümünde Feriha vuruluyor galiba da ölecek:) Konuyu çok fazla uzatmadan, misafirimizin isteği üzerine Adını Feriha Koydum sezon finali Ferihanın gelinliği modelini sizlerle paylaşıyoruz ve merak edenlere işte Ferihanın gelinliği burada diyoruz!

İşte Feriha'nın giydiği gelinlik;

Adını Feriha Koydum dizisi 29 Haziran Cuma akşamı sezon finaliyle ekranlara gelecek. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın paylaştığı dizide Emir ve Feriha nikah masasına oturuyorlar. Fakat Feriha vuruluyor.

2. silence

silence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    dizi bitcek dediler sezon finaline sokuyolar artık izleyicilerde sıkıldı. :S
    ... da o mavi kuşak ne alaka çözemedim.

Emegine saglık

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    cok izleniyor diye final yapmamışlar normalde bitecekti ama 1 sezın daha devam kararı almışlar ama tabi ferihasız ceydasız

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

adını feriha koydum, sezon finali, fragmanı, 24 haziran 2011, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Show tvnin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum ,Cuma akşamı sezon finali ile veda edecek. Modern bir külkedisi masalı olan dizide bakalım final akşamı bizleri neler bekliyor? http://www.youtube.com/watch?v=sTX1b5Ub5ZE
  2. Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Zehra Hanım Vuruldu

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu adını feriha koydum zehra ölecek mi adını feriha koydum ne zaman sezon finaline girecek ne zaman sezon finalinden çıkacak yeni tüyoları adını feriha koydum, sezon finali, emir mektubu okudu, zehra hanım ölecek mi, mehmet hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Acaba Zehra hanım' a ne olacak? Biliyorsunuz ki Gizemli konaktaki büyük kumpası ortaya...
  3. Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizsinin Sezon Finalinde Yer Alacak

vahide gördüm haberleri adını feriha koydum Meme kanseri teşhisiyle tedavi gören ve geçen senden beri Adını Feriha Koydum dizi setinden uzak kalan dizinin başrol oyuncularından Vahide Gördüm, sezon finaliyle ekranlara gelmeeye hazırlanıyor. Son derece iyi olan Vahide Gördüm sezon finalinde seyirciyle buluşacak. İşte Vahide Gördüm haberleri, haberin detayları... :) Geçtiğimiz yıl...
  4. adını feriha koydum sezon finali resimleri

adını feriha koydum final resimleri
  5. Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Kızlar Adını Feriha Koydum dizisi bitecekti ama yapımcılar vazgeçmişti lakin duydum ki Hazal Kaya olmayınca yapımcılar yeni sezonda Adını Feriha Koydum final yapacakmış:S Bu doğru mu?

Sayfayı Paylaş