gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Sosyal Medyayı Salladı....

Konu, 'Biten Diziler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Adını Feriha Koydum Sosyal Medyada Trend Oldu

Adını Feriha Koydum a dün öyle bir sezon finali yaptılar ki ne izlediğimi anladım ne de şimdiye kadar izlediklerimden bişey çıkardım :S Ben hiç beğenmedim doğrusu burada bitireceklerdi suyunu cıkarmayacaklardı dizinin...Ama olan oldu işte...Üstelik hani Ferihanın annesi de oynayacaktı bekledik o kadar ama o da yoktu hep yalan dolan işleri...

Hazal Kaya'nın son kez oynadığı, bu akşam sezon finali yapan dizi “Adını Feriha Koydum” Twitter’da dünya çapında “trend topic” oldu.

Muhteşem bir sezon finaline imza atan, Show TV’nin fenomen dizisi “Adını Feriha Koydum” sosyal medyayı salladı. Bugün öğlen saatlerinden itibaren Twitter’da en çok konuşulan konu olan “Adını Feriha Koydum”, dizinin başlamasıyla birlikte tüm dünyada bir numara oldu.

Feriha'nın ölümü Hazal Kaya'nın suçu!

Adını Feriha Koydum dizisinde sezon finalinde mutlu bir tablo bekleyen izleyiciler, Hazal Kaya'nın canlandırdığı Feriha karakterinin düğünde vurulmasına şahit oldu.
    Yapımcı Fatih Aksoy da yaptığı açıklamada önümüzdeki sezon Feriha karakterinin dizide bulunmayacağını bu nedenle ayrılmak isteyen Hazal Kaya'nın yerine başka birini aramadıklarını açıkladı.
    Fatih Aksoy'un Hazal Kaya ile ilgili sözleri de dikkat çekiciydi. Hazal hakkında onu rahatsız edecek kelimeler kullanmaktan kaçınan Fatih Aksoy, Feriha karakterinin ölmesinin sebebi olarak genç oyuncuyu gösterdi.
    Fatih Aksoy, şöyle diyor:
    "Hazal'ın olmayacağı kararı bizim sezon başından beri bildiğimiz birşeydi. Hazal ile sezon başında anlaşma yenilerken dedi ki, 'Ben 65. bölümden sonra artık bu dizide olmayacağım. Biz de 'tamam' dedik. Dolayısıyla Hazal bunun olmayacağını açıkladığı zaman bu benim bildiğim bir şeydi. Ama dizinin devam etmeyeceğini açıklamak o Hazal ile ilgili bir şey değildir. Bu Hazal'ın karar vereceği bir şey değil. Dizinin devam edip etmeyeceğine kimin karar vereceği bellidir. Oyuncular bu konuda kendileri ile ilgili şeyler söyleyebilirler, sözleşme dahilinde. O da sözleşmesine çok uygun hareket etti. Ayrıca 2 bölüm daha çektik. Finalde çok etkileyici bir performans gösterdi. Hazal ile çalıştığım için samimiyetle söylüyorum çok mutluyum. Ama Adını Feriha Koydum'daki yolculuğu buraya kadardı. O sezon başında kararını beyan etti biz de bu karara saygı gösteriyoruz. Yapacak bir şey yok."

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    başlarda çok severek izliyodum sonra çok saçma sapan bi hal aldı dizi karman çorman oldu.böyle dizileri entrikayla doldurdukları zaman sıkıcı olmaya başlıyo.eski dizileri özlüyorum ya.süper baba,baba evi,asmalı konak harika dizilerdi bunlar.şimdi onlar kadar beni çeken bi dizi bulamıyorum kendime.

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. silence

silence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    sacma bı sezon fınalıydı kı sezon fınalı olması da cok gereksızdı dızı bıtmelıydı dıye dusunuyorum. zaten ızleyıcı kıtlesı azalan bı dızının begenılerek ızlenen oyuncusu ayrıldıgında ızlenmıcegını dusunuyorum.

LaViNYaM bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aynen katılıyorum sizlere bitmeliydi burada bakalım yeni sezonda emir bey nasıl yürütecek tek başına :) ayrıca esgicim bende özlüyorum eski dizileri ki ruhsar en sacma olanı geliyodu bana o bile süperdi yani bide mahallenin muhtarları vardı yaa oda süper bi diziydi 7 numara vardı :D:Daaa vazgecemediğim hala tekrarlarını izlediğim AVRUPA YAKASI tabiisi:tik:

esgiii bunu beğendi.
  5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ay evet ya bide onlar vardı demi mahallenin muhtarları ne izlerdim :)öyle güzel diziler yapmalarını diliyorum :D

LaViNYaM bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    artık eski dizilerin filmlerin tadı yok ancak amerikan filmlerini izleyeceksin tad almak için :D:D türk filmi cekiyolar her konuşma başı küfür onlarda güldürdüklerini sanıyolar..Bak Kemal Sunal Şener Şen e nasıl küfür yok bişey yok nasıl hala güldürmeye devam ediyolar...Eskilerde kalmış o filmler ne yazıkki :(

esgiii bunu beğendi.
  7. chair.

chair. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzelim diziye yazık oldu cidden . ferihasız adını feriha koydum mu olur ya :(

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Sosyal Medyayı Salladı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

adını feriha koydum, sezon finali, fragmanı, 24 haziran 2011, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Show tvnin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum ,Cuma akşamı sezon finali ile veda edecek. Modern bir külkedisi masalı olan dizide bakalım final akşamı bizleri neler bekliyor? http://www.youtube.com/watch?v=sTX1b5Ub5ZE
  2. Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Zehra Hanım Vuruldu

Adını Feriha Koydum Sezon Finalinde Zehra Hanım Vuruldu

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu adını feriha koydum zehra ölecek mi adını feriha koydum ne zaman sezon finaline girecek ne zaman sezon finalinden çıkacak yeni tüyoları adını feriha koydum, sezon finali, emir mektubu okudu, zehra hanım ölecek mi, mehmet hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Acaba Zehra hanım' a ne olacak? Biliyorsunuz ki Gizemli konaktaki büyük kumpası ortaya...
  3. Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği burada

Adını Feriha Koydum Sezon Finali Feriha'nın gelinliği Ferihanın Gelinlik Modeli 29 Haziran Televizyon dizileri arasında her hafta Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi merakla beklenen Adını Feriha Koydum sezon finali yapıyor Melek'lerim. aldığımız haberlere göre Feriha yani Hazal Kaya diziden ayrılıyormuş ve bunun için de Adını Feriha Koydum final bölümünde Feriha vuruluyor galiba da ölecek:) Konuyu...
  4. adını feriha koydum sezon finali resimleri

adını feriha koydum sezon finali resimleri

adını feriha koydum final resimleri
  5. Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Kızlar Adını Feriha Koydum dizisi bitecekti ama yapımcılar vazgeçmişti lakin duydum ki Hazal Kaya olmayınca yapımcılar yeni sezonda Adını Feriha Koydum final yapacakmış:S Bu doğru mu?

Sayfayı Paylaş