gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum (Show Tv)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum çekim günleri adini feriha koydum cekim yerleri adını çekim yerleri yeri adini cekim yeri 6 Ocak Perşembe günü yayına girecek olan Adını Feriha Koydum adlı dizinin başrollerinde başarılı oyuncu Vahide Gördüm ve Aşk-ı Memnu dizisinde Nihan rolüyle tanıdığımız Hazal Kaya yer alıyor...
    Şimdi geçelim dizinin genel hikayesine :tik:

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor. Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha'nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılacak. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Biz izliyelim bakalım bu gün netten :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Üzülüyorum böyle filmlere ya küçük kadınlar tadında bir fılm olcak sanırım sürekli dibe vurcaklar hiç bir yerden bir el uzatan olmıcak gibi.. bakalım hayırlısı izleyelimde görelim..

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

6sında yayınlanmadı ama heralde bugün verilcek

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sen kendine üzül dizi patladı gidiyo

Adını Feriha Koydum (Show Tv) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

adini feriha koydum sekiller adini feriha koydum sekilleri adını görseller adını sanem sanem Adını Feriha Koydum dizisinde Sanem rölüyle karşımıza çıkan oyuncunun resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  2. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  3. Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

adını feriha koydum, sezon finali, fragmanı, 24 haziran 2011, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Show tvnin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum ,Cuma akşamı sezon finali ile veda edecek. Modern bir külkedisi masalı olan dizide bakalım final akşamı bizleri neler bekliyor? http://www.youtube.com/watch?v=sTX1b5Ub5ZE
  4. Adını Feriha Koydum İzleyici Kaybetti

Adını Feriha Koydum İzleyici Kaybetti

Cuma günü reyting sıralaması,kimler geriledi kimler yükseldi hepsi burada merhaba kızlar.Bu haftadan önce bildiğiniz üzere Adını Feriha Koydum karşısına çıkan tüm dizileri yeniyor ve 1.liğini koruyordu ama bu hafta yeni başlayan Hayat Devam Ediyor( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/202231-hayat-devam-ediyor-dizisi-basladi.html ) dizisi ile 1 adım gerileyerek 2.liğe düştü.Dün ki...
  5. Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

hanımlar Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum resimleri var mı

Sayfayı Paylaş