gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Adını feriha koydum'da ayrılık olcak mı?

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum magazin adını feriha koydumda ne olacak adını feriha koydum , hazal kaya , vahide gördüm , feriha ilgili bilgiler burada [​IMG]
    ‘ADINI FERİHA KOYDUM’DA SORUN YOK AMA AYRILIK OLABİLİR!
    Vahide Gördüm’ün diziden ayrılacağı söylentileri yayıldı. Finalde vurulmuştu. Bunun, Hazal Kaya’yla yaşanan sorunlar nedeniyle olduğu yorumları yapıldı. Vahide Gördüm ile Hazal Kaya arasında sorun yok. Tüm oyuncuların Gördüm’e olan saygısı dizi boyunca devam etmiş. Peki ayrılacak mı? Ayrılık dizi içindeki sorunlardan değil, senaryonun bunu böyle istemesinden olabilir. Ama bir gerçek, izleyici de Vahide Gördüm’ü istiyor. Final sonrası böyle haberlerin çıkması ve soru işaretlerinin olması dizi yapımcıları için de gündemde kalmak açısından iyi oluyor. Şimdi bütün yaz bunun peşinde koşulacak.

Sina Koloğlu'nun Cadde'deki yazısından

Adını feriha koydum'da ayrılık olcak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını feriha karma albüm

Adını feriha karma albüm

emir feriha fotoları emir ve feriha fotoları hande adini koydum hande ceyda ateş Bu manzara hiç bozulmasa ama kız bikere fakir, çocuga fakirim demedi, annesi o sarı çiyanın evinde gündeliğe gidecek, bir taraftan hap konusu var hadi Emir gerçeği ögrenir er yada geç ama Emirin babasına bu durumu nasıl anlatırlar.. birde otelde garsonluk yapması cıktımı kızın ooo baya bir karışacak bayanlar.....
  2. adını  feriha  koydum

adını feriha koydum

adını feriha koydum kitap özeti adını feriha koydum kitabı kitap özeti oku romanı oku kimin eseri En beğendiğim diziler arasında oyucular birbirine çok yakışıyor
  3. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...
  4. Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen haberi olan var mı bu sezon bitiyormuş final yapacakmışda, acaba sezon sonumu yoksa daha erken mi bitecek:?
  5. Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

Adını Feriha Koydum Finali Sürpriz Bir Şekilde Bitecek ! Nasıl mı ?

adını feriha koydum sezon finali tüyoları adını feriha koydum sezon finali nasıl olacak Sevgili melekler, bir ekran fenomeni haline gelen Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. 15 Haziran günü final bölümü yayınlanacak olan Adını Feriha Koydum sezon finali nasıl olacak öğrenelim :) Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın paylaştığı 'Adını Feriha Koydum'...

Sayfayı Paylaş