gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum...

Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında oluşan kitle temizlendi.

Başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuşan Ulusoy'a hastanede sevenlerinin ilgisi büyüktü. Geçmiş olsun dileklerini tek tek kabul eden yakışıklı oyuncu hastaneden neşeli bir şekilde ayrıldı.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  3. hedıye emıne

hedıye emıne Forum Okuru

geçmis olsun aşkımmmmmmmm seni çok seviyoruz kalbimiz seninle

4. beyzatuğçe

beyzatuğçe Forum Okuru

senii çokkk seviyoruzzz geçmiş olsunn bi tanemm

5. zehra iremm

zehra iremm Forum Okuru

emirimmmmmmmm....
    uy uy uy kıyayam bitaneme coooooooooooooookkkkkkk gecmiş olsun seni cok sewiyorzz canım(zehra-irem)

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını feriha koydum'da ayrılık olcak mı?

Adını feriha koydum'da ayrılık olcak mı?

adını feriha koydum magazin adını feriha koydumda ne olacak adını feriha koydum , hazal kaya , vahide gördüm , feriha ilgili bilgiler burada ‘ADINI FERİHA KOYDUM’DA SORUN YOK AMA AYRILIK OLABİLİR! Vahide Gördüm’ün diziden ayrılacağı söylentileri yayıldı. Finalde vurulmuştu. Bunun, Hazal Kaya’yla yaşanan sorunlar nedeniyle olduğu yorumları yapıldı. Vahide Gördüm ile Hazal Kaya arasında...
  2. Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

çağatay ulusoy resimleri haberleri hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun melekler. Genç kızların Sevgilisi http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html Geçtiğimiz Gün Bir Ameliyat Geçirdi melekler. bu haber hayranlarını biraz üzecek gibi ama korkulacak bişey yok Genç oyuncunun sağlık durumu iyi :) Etiler'deki Dünya Göz Hastanesinde...
  3. Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum

hanımlar Çağatay Ulusoy Adını feriha koydum resimleri var mı
  4. Adını Feriha Koydum Çağatay Ulusoy resimleri

Adını Feriha Koydum Çağatay Ulusoy resimleri

Çağatay Ulusoy resimleri Emir Sarrafoğlu Fotoları Adını Feriha Koydum Emir Resimleri Genç kızların biricik aşkı yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağatay ulusoy, Adını Feriha Koyduım dizisinde ki başarılı performansıyla yapımcılarında gözdesi olmayı başardı Melek'lerim. Biz de hem başarılı oaln, hem de yakışıklı olan Adını Feriha koydum dizisinin Emir Sarrafoğlu resimlerini sizinle paylaşıyoruz :)...
  5. Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta... Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol...

Sayfayı Paylaş