gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Adınizın BaŞ Harfİ Çok ÖnemlİymİŞ

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz. B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli.

C Harfi: Bencilsiniz. :):):):)i sevmenize rağmen uzun süre :):):):) olmadan yaşayabilirsiniz.

Ç Harfi: Çok gururlusunuz. :):):):)e olan düşkünlüğünüz size pahalıya patlayabilir.

D Harfi: İstediğiniz kişiyi elde ediyorsunuz. Sıfatlarınız ise, :):):):)i, sadık, kıskanç ve bencil.

E Harfi: Asla :):):):) duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi.

F Harfi: Sevgilinizi ilahlaştırmaktan zevk alıyorsunuz. Sıcak ve romantik bir insansınız.

G Harfi: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müskülpesent ve ayrıntıcı.

H Harfi: Sizi her açıdan zenginleştirecek birini arıyorsunuz. Onun için her şeyi yapabilirsiniz.

I Harfi sorumluluk sahibi birisiniz. Yardım etmeye bayılırsınız. Ama çok cimrisiniz.

İ Harfi: Sevilmek icin yaratılmışsınız. Ama her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu da ilişkilerinizin kısa sürmesine neden oluyor.

J Harfi: Romantik olduğunuz söylenebilir ama sizi asıl ilgilendiren baştan çıkarmak.

K Harfi: Utangaç görünseniz de şehvetlisiniz. Aldatmaktan nefret edersiniz.

L Harfi: Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Biraz maymun iştahlısınız.

M Harfi: Çok duygusalsınız. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz.

N Harfi: Mükemmeliyetçi olduğunuz için standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor.

O Harfi: Para ve güç sizin icin çok önemli. Ayrıca :):):):)e de çok düşkünsünüz.

Ö Harfi: Sizler özel insanlarsınız. Her ne kadar diğer insanlar gibi bu dünyada yaşıyor olsanızda, aslında siz bu dünyadan değilsiniz.

P Harfi: Sizin icin hayatın anlamı sosyal statü. Biriyle birlikte olabilmeniz bu nedenle zor.

R Harfi: Sizin kendiniz gibi entellektüel ve zeki birine ihtiyacınız var. Aşk, sizin birçok şeyden önce geliyor.

S Harfi: Bir kere kalbinizi kaptırdığınız zaman dünyanın en sadık insanı oluyorsunuz.

Ş Harfi: Fala inanma ama falsız da kalma anlayışına sahipsiniz. Sosyal hayata karşı bir fobiniz var. Yalnız kalmak sizin için mutluluk verici.

T Harfi: Flört icin ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda hemen kırılıyorsunuz.

U Harfi: Değer verecek birini arıyorsunuz. Sevgilinizi her şeyin üstünde tutuyorsunuz.

Ü Harfi: Kadın programları sizin için hayatın tek eğlencesi. Sevgilinize sadıksınız. Ama hiç bir şey istediğiniz gibi gitmeyecek.

V Harfi: Özgürlük ve heyecan peşindesiniz. Bu yüzden bütün ilişkileriniz tehlikelidir.

Y Harfi: Bağımsızlık, sloganınızdır. :):):):)e önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli.

Z Harfi: Aşkın acı çekmek olduğunu biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Adınizın BaŞ Harfİ Çok ÖnemlİymİŞ
    C Harfi: Bencilsiniz. :):):):)i sevmenize rağmen uzun süre :):):):) olmadan yaşayabilirsiniz.

ne bu şimdi çito anlamadım la insan bi açıkla yapar demi eğer adımızın baş harfi kişilikle alakalısa bi bakıma benimki doğru

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

kız çito benimki doğru valla aynen öyle hayret ettim z harfi canım.emeğine sağlık

4. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Harfi: Asla :):):):) duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi.
    evettt :'( emegıne saglık canım

5. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    H Harfi: Sizi her açıdan zenginleştirecek birini arıyorsunuz. Onun için her şeyi yapabilirsiniz.

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

kesinlikle doğru:D:D
    paylaşımın için tşkler

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    aynen uyuyo

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

G Harfi: Sizin için söylenecek iki sözcük: Müskülpesent ve ayrıntıcı
    azıcık doğru gibi

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

M..... Duygusalim dogru.Birlikte oldugum biri yok evet olsaydi kollardim onu

Adınizın BaŞ Harfİ Çok ÖnemlİymİŞ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Baş Harfi Ben

Kenan Doğulu - Baş Harfi Ben

Gidince anliyorum, her seyini özlüyorüm Tenin benim gibi, kokunu içime istiyorum Öpünce anliyorum, ben seninle yasiyorum Gün birden beri, kaç kere vuruluyorum Birden bire hayatinin tümü oldun Gecelerine gün gibi dogdun Gidersen bir gün biri üzülür çok Hayatinin tümü oldun Gecelerine gün gibi dogdun Gidersen bir gün biri kirilir çok Adi lazim degil, bas harfi ben Festival gibisin katilmak...
  2. Sensizliğin Baş Harfi

Sensizliğin Baş Harfi

baş harfleri melek olan şiirler İçimde bir yerlerde büyüyen, sevdaya dair bütün sözcüklere direniyor, susuyorum.. İnanılmaz ağırlaşıyor gitgide yükleri. Artık kaldıramayacağımı düşündüğüm bir anda, çöküyorum dizlerimin üzerine, ellerim toprağa değiyor. Bir kaç damla gözyaşı süzülüyor gözlerimden, düşüp karışıyor toprağa. Çok güç te olsa kalkıyorum ayağa çöktüğüm yerden kendi kendime. Çünkü...
  3. baş harfi ne

baş harfi ne

evet Meleklerım Oyunumuz Basit herkes Altindaki Kişinin Msn Nickinin Baş Harfini Tahmin Etmeye çalişacak Umarim Bol Cevapli Bir Konu Olur bn Başliyorum e ?
  4. adınızın bas harfi cokkk önemli`ymiş

adınızın bas harfi cokkk önemli`ymiş

A Harfi: Eşiniz çok çekici olmalı. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna önem veriyorsunuz. B Harfi: Duygusallık ve romantizm özelliğiniz. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz kuvvetli. C Harfi: Bencilsiniz. :-):-):-):-)i sevmenize rağmen uzun süre :-):-):-):-) olmadan yaşayabilirsiniz. Ç Harfi: Çok gururlusunuz. :-):-):-):-)e olan düşkünlüğünüz size pahalıya patlayabilir. D Harfi:...
  5. isminizin baş harfi ve siz

isminizin baş harfi ve siz

baş harf falı erotizmin zirvesi İsimlerin Baş Harflerine Göre Astroloji-Burçlar-Karakterler A Illa da iliskilerinizde romantizm diye tutturdugunuz soylenemez!. Daha cok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazim size, hareket. Ustelik ugrastiginiz her seyde. Flort edecek kadar sabirli degilsiniz. Ama dobraliginiza soyleyecek hicbir sey yok. Esiniz cok cekici olmali. Ozellikle fiziksel yonden. Cunku...

Sayfayı Paylaş