gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Adıyaman Gülaras

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Firma: Adıyaman Gülaras Firma Gerçek Adı: Adıyaman Gülaras Tic. A.Ş Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Faruk Aras
    Genel Müdür: Sait Aslan
    Merkez Adresi: Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (212) 658 05 37
    Tel 2: (212) 658 05 38
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Sait Aslan
    Peron No: 62
    Tel 1: (212) 658 05 37
    Tel 2: (212) 658 05 38

Kalkış Kalkış Tel. Varış Varış Tel. Ara Duraklar
    İstanbul (212) 658 05 37 Adıyaman - -

kaynak:frmpaylas

Adıyaman Gülaras konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adıyaman Üniversitesi

Adıyaman Üniversitesi

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ (TARİHÇE) Üniversitemiz, Gaziantep Üniversitesi’ne bağlı olarak 27.06.1987 tarihinde kurulan Eğitim Fakültesi ve 2003 yılında kurulan Adıyaman Mesleki ve Teknik Eğitim Fakültesi, 15.12.1997 tarihinde kurulmuş olan Besni Meslek Yüksekokulu, 1988 yılında kurulmuş olan Gölbaşı Meslek Yüksekokulu ile İnönü Üniversitesine bağlı olarak 12.08.1998 tarihinde kurulan Fen...
  2. basalla(adıyaman)

basalla(adıyaman)

Malzemeler: 1 kg. kuzu kuşbaşı 2 su bardağı ince köftelik bulgur 1 su bardağı nohut 1 yemek kaşığı biber salçası 1 adet kuru soğan 1 adet yumurta Malzemeler: 1 kg. kuzu kuşbaşı 2 su bardağı ince köftelik bulgur 1 su bardağı nohut 1 yemek kaşığı biber salçası 1 adet kuru soğan 1 adet yumurta 3 yemek kaşığı un 3 yemek kaşığı nar ekşisi 1 yemek kaşığı nane 1 tatlı kaşığı pul biber 1 tatlı kaşığı...
  3. Adıyaman Turizmi

Adıyaman Turizmi

höyük mezarları adıyaman turizm haritası adıyaman dağ kuyucak köyü adıyamanın turizmi adıyamanda turizm Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin batısında yer alan, tarih sahnesindeki yeri ilk insanlara dek uzanan, pek çok değişik kültüre merkezlik etmiş olan gerçek bir kültür ve turizm kentidir. Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman toprakları üzerinde, insanlık...
  4. Adıyaman Resimleri, Adıyaman Resmi

Adıyaman Resimleri, Adıyaman Resmi

Adıyaman Resimleri, Adıyaman Resmi de ekleyin canım memleketmi özledim bee

Sayfayı Paylaş