gebe
  1. Kayıtsız Üyeı

Kayıtsız Üyeı Forum Okuru

admin in sayfası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üyeı tarafından paylaşıldı.

senin sayfandaki turuncu renkde çıkan şarkının adı nedir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hangi adminden bahsettiğinizi söylerseniz size yardımcı olmaya çalışırız :)

admin in sayfası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin tutuklanirsa

Admin tutuklanirsa

Polis: Adın ne? Admin: Admin Polis: Ne admini olm adın ne? Admin: Ha tamam hamit Polis: Hamit ne iş yapıyorsun Admin: Adminim Polis: Orasını anladık başka ne iş yaparsın Admin: Baba parası yiyorum Polis: Bak sen Admin: Bir yandan da başkalarına yedirtiyorum. Polis: İyi bakalım Admin: Beni neden aldınız Polis: Sen yasak olan bütün metaryelleri paylaşmışsın sitede Admin: Ben değilki...
  2. Admin olacam

Admin olacam

adminn olcammxD -baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, ananın sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk - ama baba - anne - söyle olum - ben büyüyünce admin olcam - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca aç kalıcaz aç, bi mok olmaz sizden hep babanın sülalesine çektin offf offff büyüt okut gelsin bize...
  3. Adminlerin Mezari...

Adminlerin Mezari...

Allah gecinden versin elbetteki, ama fikir olarak cok güzel olmus yani :laugh::laugh::laugh: Gerci ne ise yarayacaksa artik :D:D:D :hhh: :hhh: :hhh:
  4. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  5. Admine tesekkur..!!

Admine tesekkur..!!

Sevgili adminimiz ve yoneticilere sitemizden rica ettigimiz cinsellik reklamlarini mesajlarimizdan goruntusunu kaldirdiklari icin cok tesekkur etmek istiyorum.. Bu denli duyarli olmaniz bizim sesimiz ve taleplerimizin sizin icin de onemli oldugunu gosteriyor.. Tekrar tesekkur etmek istiyorum isinizde kolaylik diliyorum....

Sayfayı Paylaş