gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

admin ve mod lar nasıl kızdırılır :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

* Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın

* Sürekli pm atıp hal hatır sorun

* Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin

* Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin

* Arama yapmadan konu açın ve arama yaptığınıza yemin edin

* Mesajlara sadece smileylerle cevap verin

* Foruma üye olur olmaz kendi sitenizin reklamını bütün üyelere pm olarak yollayın

* Forumdaki üyelere pm atıp sarkıntılık yapın

* Öyle uzun bir nick belirleyinki forumun düzeni bozulsun

* Anlamsız konu açmaya özen gösterin...

* Adminlerin taraf tuttuğunu ve hakkınızı yediğini söyleyin

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: admin ve mod lar nasıl kızdırılır :)
    Tsk ederim canim ama ben almim ;) emegine saglik canimmmmm....

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: admin ve mod lar nasıl kızdırılır :)

* Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin

:D

admin ve mod lar nasıl kızdırılır :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin Beni Mod Yap!!!

Admin Beni Mod Yap!!!

+admin bey -efendim +beni mod yapın -yaaa...neden +doktorlar bi hastalık buldular bende,tedevisi yokmuş, eğer hemen forumda mod olmazsan öleceksin dediler -yaa öyle mi +evet -sen artık bi modsun +hadi yaa -eveettt (üye banlanır) ______________________________ _________________ -adminn beni mod yap +neden -çünkü ben seçilmiş adamım ______________________________...
  2. Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)

Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)

* Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın * Sürekli pm atıp hal hatır sorun * Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin * Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin * Arama yapmadan konu açın ve arama yaptığınıza yemin...
  3. (: Admin ve Mod. Karikatürleri(:

(: Admin ve Mod. Karikatürleri(:

Mod ve adminlerin sitelerdeki durumlarını gösteren komik karikatürler. İşte karşınızda modlar ve adminlerin nasıl güründükleri ve güçlerini gösteren işaretler :) Bu arada bende adminim yerseniz :D:D
  4. Admin ve modlar icin...

Admin ve modlar icin...

Siparis verelim mi hemen :D
  5. Admin ve Modlar Artık Daha Rahat

Admin ve Modlar Artık Daha Rahat

Site yöneticilerinin işi gerçekten çok zordur özellikle de adminlerin bütün gün forumun içinde ne olup bitiyor haberdar olmaları gerek tabi pc yüzünden diğer işlerindende geri kalmamaları lazım tabi bunlarda insan değil mi kardeşim onlarda geziyor uyuyor yemek yiyor vs vs:D:D İşte bu yüzden onların bu işlerini kolaylaştırmak adna bir proje :D:D nasıl ama :D:D...

Sayfayı Paylaş