gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

* Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın * Sürekli pm atıp hal hatır sorun
    * Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin
    * Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin
    * Arama yapmadan konu açın ve arama yaptığınıza yemin edin
    * Mesajlara sadece smileylerle cevap verin
    * Foruma üye olur olmaz kendi sitenizin reklemını bütün üyelere pm olarak yollayın
    * Forumdaki üyelere pm atıp sarkıntılık yapın
    * Öyle uzun bir nick belirleyinki forumun düzeni bozulsun
    * Anlamsız konu açmaya özen gösterin...
    * Adminlerin taraf tuttuğunu ve hakkınızı yediğini söyleyin

bunları yaparım diyenler!! sınırsız tatil biletleriniz en yakın admin pmlerinde :D:D:D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)
    :hhh: ay ben okurken bile delirdim ya :hhh: ay allah korusun böyle üyelerden bizi valla ben pc nini içine uçardım böyle olursa ellerine sağlık esena güzeldi

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yani hakikatten delirmemek işten değil :D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ee yani çıldırmamak bencede hafif kaçar gibime geliyor:Dancing_furious:Allah tüm adminlere sonsuz sabır versin valla:D:D:Değer böyle bir üyeniz varsa:n028:

Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin Beni Mod Yap!!!

Admin Beni Mod Yap!!!

+admin bey -efendim +beni mod yapın -yaaa...neden +doktorlar bi hastalık buldular bende,tedevisi yokmuş, eğer hemen forumda mod olmazsan öleceksin dediler -yaa öyle mi +evet -sen artık bi modsun +hadi yaa -eveettt (üye banlanır) ______________________________ _________________ -adminn beni mod yap +neden -çünkü ben seçilmiş adamım ______________________________...
  2. admin ve mod lar nasıl kızdırılır :)

admin ve mod lar nasıl kızdırılır :)

* Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın * Sürekli pm atıp hal hatır sorun * Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin * Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin * Arama yapmadan konu açın ve arama yaptığınıza yemin...
  3. (: Admin ve Mod. Karikatürleri(:

(: Admin ve Mod. Karikatürleri(:

Mod ve adminlerin sitelerdeki durumlarını gösteren komik karikatürler. İşte karşınızda modlar ve adminlerin nasıl güründükleri ve güçlerini gösteren işaretler :) Bu arada bende adminim yerseniz :D:D
  4. Admin ve modlar icin...

Admin ve modlar icin...

Siparis verelim mi hemen :D
  5. Admin ve Modlar Artık Daha Rahat

Admin ve Modlar Artık Daha Rahat

Site yöneticilerinin işi gerçekten çok zordur özellikle de adminlerin bütün gün forumun içinde ne olup bitiyor haberdar olmaları gerek tabi pc yüzünden diğer işlerindende geri kalmamaları lazım tabi bunlarda insan değil mi kardeşim onlarda geziyor uyuyor yemek yiyor vs vs:D:D İşte bu yüzden onların bu işlerini kolaylaştırmak adna bir proje :D:D nasıl ama :D:D...

Sayfayı Paylaş