gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

adminin vurduğu yerde gül biter

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

adminin vurduğu yerde

[​IMG] gül

biter:D

adminin vurduğu yerde gül biter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adminin aşk mektubu

Adminin aşk mektubu

Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları "unzip" etmenin zamanı geldi. Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün "protectlerim disable" durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache'lerim durdu, shadow ram'lerle ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden başka herşey benim için...
  2. Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem Paletler geçiyor dizlerimden Sana gelemem gülüm gelemem gelemem Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem Gülün bittiği yerde içerdeyim İşkenceler perde perde ne hallerdeyim Sana gelemem gülüm gelemem Sarpa sardım kendi izlerimden Kement atsam yine çekilemem Çivilendim gülüm gözlerimden Sana gelemem gülüm gelemem...
  3. Adminin manitası:)

Adminin manitası:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Modla adminin amansız kavgası

Modla adminin amansız kavgası

Bakın bakalım sonuda kim kazanıo :D
  5. Aşkın vurduğu yerde...

Aşkın vurduğu yerde...

Anladım ki geri dönme ihtimalin yok Resmi çıkardım çerçevesinden kim bilir Kim bilir orda kime tutuklu kaldın Ben burda yaşlanırım merak etme sen Korkmuyorum artık inan eskisi kadar kabullendim ayrılığı zor olsada yar vuracaksa kader bana seninle vursun Aşkın vurduğu yerde çiçekler açar. Penceremde yaz geldi gönlüm hala kış Bendeki fırtınaya kolaysa alış İlacıdır zaman...

Sayfayı Paylaş