gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Adminler Ek İşler deYaparsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar konuyu nereye bağlasam nasıl yorum yapsam anlamadım.Komik bir konu yakaladım tuttum getirdim açıyım dedim.Şimdi bunla ilgili iki saat nasıl yorum yapsam diye düşündüm düşündüm bulamadım.Bu seferlik beni idare edin konuyu okuyun kopunnnn
    [​IMG]=== Admin

Manavlık : Taze topicler burda gel gel gel.Hade...

Minübüsçülük : Verilmeyen teşekkür kalmasın.Arka taraftaki abi sen yolladınmı teşekkürü?

Otobüsçülük : Orta konular boş lütfen ilerleyelim yeni üyeler beklemesin.

İnşaatçılık : Topicler yerleştirildimi,Hadi serverleride taşıyın.

Psikologluk :Anlıyorum ama sizde moderatörleri dikkate almalısınız.

Doktorluk : Hadi konuyu getirin üyeyi kaybediyoruz.Mesajı yazın üye kaybediliyor.DIT DIT DIT.Üye foruma döndü.

Polis : Hadi üyeyi yakalayın.Flood yapmış.

Öğretmenlik : Evet konuyu şurdan açıyoruz.Linki şurdan veriyoruz.

Çöpçü : Evet gereksiz mesajları ve konuları süpürüyoruz

Adminler Ek İşler deYaparsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AdminLEr Ek i$ yaparSa :D:D:D NeLer oLur ßakın :D

AdminLEr Ek i$ yaparSa :D:D:D NeLer oLur ßakın :D

Manavlık :Taze topicler burda gel gel gel.Hade Minübüsçülük : Verilmeyen teşekkür kalmasın.Arka taraftaki abi sen yolladınmı teşekkürü? Otobüsçülük : Orta konular boş lütfen ilerleyelim yeni üyeler beklemesin İnşaatçılık : Topicler yerleştirildimi,Hadi serverleride taşıyın. Psikologluk :Anlıyorum ama sizde moderatörleri dikkate almalısınız. Doktorluk : Hadi konuyu getirin...
  2. ek iş

ek iş

erkeklere ek iş hangımıze aldıgımız maaş yeterlı gelırkı maaşımızı aldıgımızda oh be derız ama yetmez bı yer acık kalır ek iş yapan ve yapmak ısteyen coktur aramızda bende bunlardan bırıyım ve ek olarakta gormuyorum cunku gusel rakamlar kazanıyorum bolelıkle kazancıma kazanc katmış oluyorum sızde yaparak esınıze ve evınıze ek gelır sokabılırsınız
  3. AdminLer Ek İş Yaparsa ..!

AdminLer Ek İş Yaparsa ..!

Minübüsçülük : Verilmeyen teşekkür kalmasın.Arka taraftaki abi sen yolladınmı teşekkürü? Otobüsçülük : Orta konular boş lütfen ilerleyelim yeni üyeler beklemesin. İnşaatçılık : Topicler yerleştirildimi,Hadi serverleride taşıyın. Psikologluk :Anlıyorum ama sizde moderatörleri dikkate almalısınız. Doktorluk : Hadi konuyu getirin üyeyi kaybediyoruz.Mesajı yazın üye kaybediliyor.DIT DIT...
  4. ek iş ek gelir

ek iş ek gelir

ek iş yapmak ısteyen melekler lutfen dikkat cok farklı ve eglencelı yenı bır ıs sızı beklıyor

Sayfayı Paylaş