gebe
  1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

adminler yada bilgili üyeler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

adım özlem üyeliğim onaylandı mı bilmiyorum lütfen biriniz yardımcı oln bana

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Tabiki üyeliğiniz onaylandı. Yoksa şu anda sayfaya yazamaz, konu açamazdınız. Sorun nedir neyi tam olarak öğrenmek istiyorsunuz ?

3. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Özlem...
    Sorunuzu Hamilemiyim Soru Cevap 2012 bölümümüze konu olarak açarsanız, gebelik bölümü editörlerimiz bilir kişi olarak, sorunuzu yanıtlar.

5. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
adminler yada bilgili üyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adminler üyeden korkarsa

Adminler üyeden korkarsa

Admin: Artık üste üste iki mesaj atamıcaksınız bazı bölümlere ! Üye: len ? Admin: yani belki Üye: ..... Admin: siz bilirsiniz gerçi ! Üye: ..... Admin: flood yasağı kaldırılmıştır : ) -Biraz daha türkçeye uygun yazarsan seviniriz +nEa dedinN sean lan -hoeşgealdin DeDim aBy : ) -Arkadaşlar bu anketi 30 güne uzatalım diye düşündük ne dersiniz +15 gün bile çok siz ne diyosunuz be -5 güne...
  2. hadi istediğimiz üyenin bebeklik yada çoçukluk fotosunu buraya

hadi istediğimiz üyenin bebeklik yada çoçukluk fotosunu buraya

Herkes dilediği üyenin resmini koyabilir.. insafınıza kalmış Not: Gerçek resimlerden bahsetmiyorum elbetteki.. ayrıca alınmaca gücenmece yok.. sonuçta bebek fotolarımız....:tik:

Sayfayı Paylaş