gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

adminlerin dikkatine örnek admin nasıl olmalı admin olmak zor işşşşşşşşşş

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: adminlerin dikkatine örnek admin nasıl olmalı admin olmak zor işşşşşşşşşş

:hhh: süperdi yaaa :hhh: doğru söze ne denir :hhh:

emeğine sağlık esena + 100 rep

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

rep veren ellerin der görmesin

4. kroçe

kroçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

süper emegine saglık :)

5. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ellerine saglık süper olmuş:)

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

beğendiğinize sevindim

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: Benden de +100 rep sana :hhh: Çok iyiydi gerçekten...

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

rep veren elleriniz dert görmesin emi beğendiğine sevindim bilgem

adminlerin dikkatine örnek admin nasıl olmalı admin olmak zor işşşşşşşşşş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admın olmak zor iş

Admın olmak zor iş

User018: Merhaba sitenin sahibi sen misin? Admin: Hayır efenim adminiyim ben sahibi başka birisi. User018: adminiyim ben ne demek Admin: Yani yöneticisiyim efenim sorun nedir? User018: Bak sen yöneticiymiş hahahah hiç gülcem yoktu Admin: Yöneticiyim tabi, beğenemedin mi? User018: 3-5 kişiyi toplamış etrafına bi de yöneticiyim diyor. Admin: Efenim soruna gelsek User018: Artislik yapma,...
  2. admin dediğin nasıl olur

admin dediğin nasıl olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Admin nasıl çıldırtılır!?

Admin nasıl çıldırtılır!?

-selam -selam naber? -iim senden? -iim bende tşk. -adminim bugun çok şıksınız. -tşk ederim -adminim bugun dişleriniz pek beyaz -tşk ederim -adminim .. -yeter ulan -selam naber -iyim sen nasılsın -iim bende -adminim -efendim canım -cay içermisiniz. -yok tşk -kahve -sagol -nescafe -hay senin -admin kardeş selam kolay gelsin -sağol -ee sen nasıl admin oldun anlatsana...
  4. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  5. Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

« Sonraki Komik Yazı Önceki Komik Yazı » Admin Olmak Zor İş User018: Merhaba sitenin sahibi sen misin? Admin: Hayır efenim adminiyim ben sahibi başka birisi. User018: adminiyim ben ne demek Admin: Yani yöneticisiyim efenim sorun nedir? User018: Bak sen...

Sayfayı Paylaş