gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Adminlerin Mezari...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Allah gecinden versin elbetteki, ama fikir olarak cok güzel olmus yani :laugh::laugh::laugh:
    Gerci ne ise yarayacaksa artik :D:D:D

:hhh: :hhh: :hhh:

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy Allah seni ne etmesin yaaa çok güldüm emeğine sağlık canım yaa sen beni güldürdün Allah'ta beni güldürsün :zuha::zuha:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:koptum yaaa süperr olmuş valla ne diyim:puha:Emeğine sağlık...Bayıldım yaa..bakalım adminlerimizde bayılacak mı:D:D:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Kiz sen gülmüssün zaten :D:D

insan allah senide güldürsün yazar... :D:D:D

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yokk yazmammm:D:D bencilim benn banane hep ben gülcemm beni güldürsünn :D:D:D

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D hehehe yakışır adminleree... pişt pişttbizim adminler nerdesinizz sizlerede sipariş verelimmi gelecege yatırım açısından :D

Adminlerin Mezari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin tutuklanirsa

Admin tutuklanirsa

Polis: Adın ne? Admin: Admin Polis: Ne admini olm adın ne? Admin: Ha tamam hamit Polis: Hamit ne iş yapıyorsun Admin: Adminim Polis: Orasını anladık başka ne iş yaparsın Admin: Baba parası yiyorum Polis: Bak sen Admin: Bir yandan da başkalarına yedirtiyorum. Polis: İyi bakalım Admin: Beni neden aldınız Polis: Sen yasak olan bütün metaryelleri paylaşmışsın sitede Admin: Ben değilki...
  2. Adminlerin özellikleri

Adminlerin özellikleri

1-)Admin ezeli ve ebedididr 2-)Admin her zaman her koşulda haklidir. 3-)Admin söylediği sözün arkasındadır 4-)Admin kati ve disiplinlidir. 5-)Admin diğerlerinden farklidir öyle olmak zorundadir. 6-)Admin OnuR u ilkeleri ve karizmasi için yaşar 7-)Herkes admine karşida olsa o bildiğini yapar 8-)Admin yalan sölemez sölemişse mutlaka bir bildiği vardır veya yanliş anlaşilmiştir. 9-)Admin...
  3. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  4. Admine tesekkur..!!

Admine tesekkur..!!

Sevgili adminimiz ve yoneticilere sitemizden rica ettigimiz cinsellik reklamlarini mesajlarimizdan goruntusunu kaldirdiklari icin cok tesekkur etmek istiyorum.. Bu denli duyarli olmaniz bizim sesimiz ve taleplerimizin sizin icin de onemli oldugunu gosteriyor.. Tekrar tesekkur etmek istiyorum isinizde kolaylik diliyorum....

Sayfayı Paylaş